özel güvenlik sınavı

86 özel güvenlik soru ve cevapları

Ögg sonuçları açıklandı mı ? sorusu son günlerde arama motorları tarafından aranan ve özel güvenlik sınavı ‘na girenlerin en cok aradığı sonuçlar haline geldi. Özel güvenlik 86. ci temel eğitim ve 62.ci özel güvenlik yenileme eğitimi bitirenler 9 şubat 2020 tarihinde özel güvenlik sınavı ‘na girdiği bilinmekte. Güvenlik sınavı ‘na tabi olan kursiyerler emniyet genel müdürlüğü birimi özel güvenlik denetleme başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek açıklamayı beklemeye devam ediyor. Güvenlik görevlilerinin ve kursiyerlerin merakla beklediği özel güvenlik sınav soru ve cevapları ‘nın ayrıntıları haberimizde. 9 şubat 2020 tarihinde özel güvenlik sınavı ‘na giren adayların gözü Ögg sonuçları ile yayın yaptığımız özel güvenlik haber sitemizde ayrıntıları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

86 özel güvenlik soru ve cevapları açıklandı mı ?

Özel güvenlik 86.ci sınav sonuçları henüz açıklanması beklenirken, ögg sonuçlarının açıklaması ile okurlarımız ile paylaşılacaktır. Güvenlik sınav sonuçlarını aşağıdaki link üzerinden de sorgulaya bilirsiniz

Özel güvenlik sınav sonucu sorgulama

86 özel güvenlik soru ve cevapları belli oldu mu ?

Özel Güvenlik 86 temel eğitim ve 62.ci yenileme eğitim sınav soru ve cevapları açıklandı mı ?

86. TEMEL EĞİTİM SINAVI A KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYINIZ

86. TEMEL EĞİTİM SINAVI B KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYINIZ
 
62. YENİLEME EĞİTİMİ A KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYINIZ
 
62. YENİLEME EĞİTİMİ B KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYINIZ

Ögg sonuçları sorgulama ekranı

Özel güvenik sınav sonuçları emniyet genel müdürlüğü özel güvenlik şube müdürlüğünün resmi sitesinden yayınlanmaktadır Sorgu için Tıklayınız. Ögg sınav sonuçları açıklandığı andan itibaren TC kimlik numaranız ile site üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Özel güvenlik sınavına itiraz nasıl yapılır ?

Özel güvenlik sınav ‘ına (yazılı) itiraz eden adayların Halk bankası şubeleri aracılığı ile sınav adı ve kimlik bilgilerini ileterek 10 TL ücret yatırmaları gerekmektedir. Kursiyerlerin belirtmiş olduğumuz halk bankasına yatırılan ücret sonrası www.ozelguvenlik.pol.tr web sitesinde belirtilen Özel Güvenlik Personeli/Aday bölümünden kendisine belirtilen kullanıcı ve şifre bilgileri ile giriş yaptıktan sonra itiraz ettiği güvenlik sınavı ‘nın itiraz gerekçesini de belirterek itirazını gerçekleştirmesi gerekmektedir (eğitim aldığınız kurstan yardım alabilirsiniz).  Ayrıca halk bank aracılığı ile yatırılan 10 tl olarak belirlenen miktarın dekontu il emniyet müdürlüğü özel güvenlik şube müdürlüklerindeki gerekli birimlere teslim edilmelidir. Kurumda görevli olan personel gerekli işlemleri yaparak özel güvenlik bilgi sistemi ‘ne gerekli bilgileri sisteme aktaracaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: