işkur iş ilanları

Aile bakanlığına bağlı Sydv 7 ilde personel alımı

Aile bakanlığına bağlı Sydv personel alımı ile memur alımı yapmakta. Farklı illerde ve farklı branşlarda personel alım detayları haberimizde.

Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları memur alımı ve personel alımı ilanlarına yer verdi. Aile bakanlığına bağlı olarak farklı illerde bulunan sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları Kpss ve Kpss ’siz personel alımı gerçekleştirecek.

Sydv personel alımı detayları

Sydv personel alımı için yayına alınan ilanlarda farklı illerde kurumların eksik personel ihtiyacını gidermek amacı haziran ayı içerisinde ilan yayınladı. Yayınlanan iller ise şu şekilde belirlendi.

  • Ağrı Doğu Beyazıt SYDV: 4 Büro Görevlisi Alacak. Son Başvuru: 8 Haziran 2021
  • İstanbul Kartal SYDV: 1 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alınacak. Son Başvuru – 14 Haziran 2021
  • Burdur Tefeni SYDV: 2 Amaca Yönelik Geçici Personel alacak. Son Başvuru – 09 Haziran 2021
  • Manisa Golmarmara SYDV: 2 Hane Temizliği Personeli alacak. Son Başvuru – 4 Haziran 2021
  • Eskişehir Beylikova SYDV: 3 hasta ve Yaşlı akım Elemanı alacak. Son Başvuru – 15 Haziran 2021
  • Konya Çeltik SYDV: 1 Erkek ve 3 Kadın Ev Temizlik İşçisi alacak. Son Başvuru – 02 Haziran 2021
  • Bolu Goynuk SYDV: 1 Yardımcı Hizmet Görevlisi alacak. Son Başvuru – 8 Haziran 2021

Sydv alım şartları

Alım yapılacak kadrolar memur alımı ve personel alımı niteliklerinde yapılacak olup Büro Memuru Alımları ile Sosyal yardım ve İncelene Görevlisi alımları memur statüsüne girerken bu adaylardan KPSS Şartı aranacak. Diğer kadrolar ise Personel sınıfına girmekte olup KPSS siz alım yapılacak.

Adaylardan Ortak olarak ise:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, En az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Alım yapılacak ilde ikamet ediyor olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakıflarına memur personel alımı başvuruları istenen belgeler ile birlikte yapılacak. ilgili ilanlar Sosyal yardımlar genel Müdürlüğü sitesinde ve Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanmış olup başvurularınızı şahsen ilgili Vakıflara gerçekleştirebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün