Özel Güvenlik

ANFA Güvenlik zorunlu bağış mı yapıyor ?

ANFA Güvenlik – Ankara büyükşehir belediyesinin eski başkanı melih gökçe zamanında sık sık gündeme gelen ANFA güvenlik bilindiği seçimlerde muhalefet bir partinin belediye başkanı seçilmesi ile adeta komple değişiklik yaşanmıştı. Anfa güvenlik eski müdürü remzi şimşek ile sektörde faaliyet yürüten özgüven sendikası ‘nin da sık sık isimleri sektör ile ilgili medya ’ya düştüğü bilinmekte. Hükümete yakın, olarak bilinen sabah gazetesi ‘nin bugün yapmış olduğu bir habere göre anfa güvenlik görevlileri ‘nden zorlu korona virüs nedeni ile , bağış adı altında para toplandığı iddia ediliyor.

  Ankara büyükşehir belediyesinin başkanının seçimden sonra değişmesi ile hükümete muhalif bir belediye başkanı gelmesi , sabah gazetesi ve hükümete yakın olan haber sitelerinde sıkça medyaya düşen haberler olduğu cogu ‘nun gerçeklik payı olurken, bir kısmının aldığı olduğu iddia ediliyor. Anfa güvenlik ile ilgili sabah gazetesinde çıkan bu haberin netlik kazanmazken Sabah gazetesi nin iddiası olmaktadır.

Anfa güvenlik şirketi ‘nin çalışanlarına attığı mesaj

Anfa yöneticilerinin attığı mesajda gün yardımlaşma günü oldugu ve herkesin bu güzel günlerde yardım etmeleri gerektiğini belirtmekte olun mesajın tam metni ise:

ANFA Güvenlik

“Saygıdeğer mesai arkadaşlarım, Bizler burada şirketlerimizle birlikte 30 bin kişilik bir ekibiz. Hepimiz çalışanız. Hepimizin işvereni Ankara’dır, Ankaralılardır. Onlar hem velinimetimizdir, hem de evlerimize götürdüğümüz ekmeğin sebebidir. Koronavirüsünün yol açtığı küresel salgın yüzünden ekmeğinden olan, kepenk indiren, işsiz kalan, yardıma muhtaç hale gelen hemşerilerimiz oldu. On binlerce Ankaralı kardeşimiz dara düştü. Çalışan olarak Ankara’ya ve Ankaralılara karşı sorumluluğumuz var.

Onları bu zor günde yalnız bırakamayız. Onlara sahip çıkarak aslında işverenimize sahip çıkıyoruz. Bu vesileyle, sizleri maaşlarınızın bir kısmından fedakarlık etmeye, bağışta bulunmaya ve muhtaç vatandaşlarımıza yetişmeye davet ediyoruz. Gün kardeşlik, dayanışma, gerçek işverenimize sahip çıkma günü. İyiliği bulaştırma adına Ankara’da ve Türkiye’de bir tarih yazılıyor. Gelin bu tarihe ortak olun.”

ANFA Güvenlik
ANFA Güvenlik

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu