iskur iş ilanı

Araştırma hastanesine özel güvenlik ve temizlik alımı

Araştırma hastanesi güvenlik alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre çeşitli branşlarda görevlendirilmek üzere toplamda 17 personel istihdam edilecek. Kamu kurum ve kuruluşları bünyesindeki eksik branşlarda personel ihtiyacını karşılamaya devam ediyor.

Yılsonunun yaklaşması ile birçok kamu kurum ve kuruluşu bünyesindeki eksiklikleri gidermeye devam ediyor. Kurumların bir çok eksik personelle ile çalışması ve yıl sonunun yaklaşması ile belediyeler dahil personeller alınmaya devam ediyor. Bu kapsamda ise Konya teknik üniversitesi 7 özel güvenlik, 2 destek elemanı, 4 temizlik personeli, 1 temizlik işçisi, 2 beden işçisi, 1 temizlik personeli alımı gerçekleştiriyor. Araştırma hastanesi özel güvenlik ve temizlik alımı için en az lise mezunu şartı aramaktadır.

Üniversite personel alım şartları

Üniversite personel alım için başvuru yapacak olan adaylar,

En az lise ve dengi okullardan mezun olmak,

temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmama,

en az 2 yıl deneyimli olma,

güvenlik görevlisi alımı için vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmaması gerekiyor.

Son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olma şartları ile kamu personeli alımı yapılacaktır.

Kamu personel alım tarihleri

Kamu personel alım için başvuru yapacak olan adaylar, resmi gazete ilanı itibari ile en geç 15 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu tarih ise 05.11.2021 tarihi olarak belirlenmiştir. Başvuru yapacak adaylar Araştırma hastanesinin resmi sitesinden başvuru formunu doldurarak, elektronik ortamdan başvurularını tamamlayabilirler. Online başvuru harici yapılacak başvurular kabul görmeyecektir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: