Özel Güvenlik

Avm güvenlik görevlisi ile müşteri maske yüzünden kavga etti

Avm güvenlik görevlisi ise müşteri arasında maska yüzünden tartışma çıktı. Maskesinin doğru takılması için uyaran özel güvenlik görevlisi ile tartıştı. Hakarete uğradığını iddia eden güvenlik görevlisi olurken, kadın müşteri ise sinir krizi geçirdi.

İstanbul’un en yoğun avmlerinden birinde çıkan olayda, avm içerisinde gezen bir bayan müşteri maskesi çenesinin altında gezinirken, personellerin maske hakkında bilgilendirmesi sonucu tartışma çıktı. Olay saat 19:00 sularında  esenyurt ta bulunan bir avm de meydana. İddialara göre yemek reyonundan aşağıya inen bayan müşterinin maskesi çenesinin altında olmasından dolayı avm güvenlik görevlisi tarafından uyarıldı.  Uyarının ardından kadın müşteri çılgına dönerek yeni yemek yediğini o yüzden maskesinin çenesinin altında olduğunu belirten kadın. Güvenlik görevlisinin ise kendisine hakaret ettiğini belirtti. Olay sonrası kriz geçirdiği iddia edilen kadını olay verindeki vatandaşlar sakinleştirmeye çalıştı. Diğer katlarda olan vatandaşlar ise olayı dakikalarca seyretti.

Olayı gören ve şahit olan bir vatandaş ise ‘’neye güvenerek böyle konuşabiliyorlar. Hemide hemcinsine karşı psikolojik şiddet doğru bir şey değil.  Hep beraber aşağıya doğru iniyorduk. Bir güvenlik personeli kadına ‘’maskeni düzelt’’ şeklinde hitap etti. Daha önceleri ise benim küçük kızıma maske olmadığı için hemen çıkın buradan gibi kötü bir üslupla yaklaşmışlardı. Bu üslup yanlış ve güzel elit bir merkezde bu konuşmalar yakışma DEDİ.

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

] }
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün