özel güvenlik alımları

Bayan güvenlik iş ilanları neden sıkıntı ?

bayan güvenlik iş ilanları, arayanların sayısı günden güne yükseldiği görülmekte. Ülkemizde güvenlik görevlisi olmak isteyen kişilerin sayısı artarken çeşitli sorunlarda peş peşe gelmeye başladı. Özel güvenlik sertifikası alan kişilerin cogu iş ulamamaktan şikâyetçi. Bunların başında ise maddi sıkıntılar yaşayan bayan güvenlik görevlileri olduğu görülüyor. İstanbul da, Bayan güvenlik iş ilanları Anadolu yakası, bayan özel güvenlik iş ilanı Avrupa yakası kırsal kesimlere göre iş bulma potansiyeli olan semtlerden olduğu biliniyor.

Hastane bayan güvenlik iş ilanları

696 sayılı kanun hükmünde kararname ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kişilerin statüsü değiştirilmiştir. Bulundukları kurumda taşeron sisteminde çalışan ve sonradan sürekli işçi pozisyonuna geçtiklerinden dolayı. Kamu kurum ve kuruluşlarına güvenlik alımları, Devlet personel daire başkanlığı tarafından belirlenerek işkur üzerinden alımlar gerçekleştirilmektedir.  Bu sebeple hastane bayan güvenlik iş ilanı arayan kişilerin işkur ’un resmi sitesindeki ilanları takip etmesi gerekmektedir.

Tepe güvenlik bayan iş ilanları

Bayanlar genel olarak büyük tanınmış firmalar üzerinde çalışmaktan yana olduğu bilinmektedir. Bu nedenle securitaş ve tepe güvenlik firmaları bayanlar arasında tutulan en büyük firmalardandır. Tepe güvenlik bayan iş ilanıları ‘nı takip eden ve tepe güvenlik firması bayanlar tarafından daha çok tutulduğu belirtiliyor.

Okullara bayan güvenlik iş ilanları

Çalışma sosyal güvenlik bakanlığı, içişleri bakanlığı ve milli eğitim bakanlığı tarafından imzalanan protokol sonucunda okullarda toplum yararına program kapsamında 8 aylık süreli çalışmak isteyen özel güvenlik görevleri de işkur üzerinden yayınlanan ilanları takip etmesi gerekmektedir. Milli eğitim bakanlığı üzerinde çalışma yapılmasından dolayı işkur üzerinde toplum yararına program ilanlarının takip edilmesi gerekmekte.

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu