Ögg Bilgiözel güvenlik bilgi sistemi

Bayrampaşa özel güvenlik şube müdürlüğü

 

Bayrampaşa özel güvenlik şube müdürlüğüne evraklarını teslim etmek isteyen özel güvenlik görevlilerinin, iş yoğunluğu ve ulaşımın zor olduğundan şikâyetçi.

Ülkemizde günden güne büyüyen özel güvenlik sektörü emniyet müdürlüklerine bağlı özel güvenlik şubelerin iş yoğunluğunu oldukça fazlalaştırdığı iddia ediliyor. Her özel güvenlik sınavından sonra bütün iş özel güvenlik şubeye düşmesi ve iş yoğunluğundan dolayı özel güvenlik kimlik kartları alımlarının süresini uzatabilmekte. Şehir, şehir güvenlik soruşturmaları değişiklik gösterebilmekte. Nüfusu az olan illerde 10 15 gün gibi bir süre içerisinde soruşturma bitirilebilirken, metropol şehirlerde bu süre uzayabilmektedir. Sosyal medyada da sıkça karşımıza bu sorun çıktığı görülmekte, bazen iş yoğunluğu, bazen ise soruşturmadan dolayı gecikmeler yaşanabilmekte.

Bayrampaşa Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü

Bayrampaşa emniyet müdürlüğünün iş yoğunluğun fazla olduğu ve bu nedenden dolayı kimliklerin belirli bir süre aksadığı bilinmektedir. Bazı istisnayı durumlarla da karşılaşılması sebebiyle güvenlik soruşturması uzadığı bunun ise ögg kimlik kartı başvurusu yapan kişinin adli sicilinde sorunlar çıkması veya henüz süren davalarının bulunmasında kimlik kartı alımını uzatabilmektedir.

Fetö/pyd terör örgütünün ülkemize yapmış oldugu hain darbe girişinin ardından güvenlik soruşturmaları dikkatli ve titizlikle yapılmakta olduğundan, her başvuru incelemesi ve başvuran kişinin bulunduğu şehir, adli sicil kaydı gibi faktörler uzamasına sebebiyet vermektedir. En önemli konu ise başvurunun çokluğundan dolayı oldugu belirtilmektedir.

 

Özel güvenlik haber

Bayrampaşa özel güvenlik şube müdürlüğü
Bayrampaşa özel güvenlik şube müdürlüğü

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu