Sürekli İşçi Alımı

beden işçisi ve temizlik personeli olarak 6174 kişi aranıyor

beden işçisi ve temizlik personeli olmak üzere Türkiye geneli 6174 kişi aranıyor. Korona virüs salgının yavaş yavaş normale dönüşmesi üzere kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör üzerinden iş ilanları yayınları hız kazandığı gözlenmektedir. Beden işçisi olarak 6032 kişi ve temizlik görevlisi olarak ise 148 kişi istihdam edilecek. Türkiye’nin birçok ilinde yapılacak olan alımlarda okuma yazma bilmeyen ve ilkokul mezunu vatandaşları başvuru yapabilmektedir.

Beden işçisi nedir

Ülkemizin son dönemlerde yaşamız olduğumuz ekonomik kriz ve pandemi nedeni ile iş arayan vatandaşların sayısı günden güne artarken, yayınlanan istatistiklere göre işsiz sayısının artışı büyümekte. Bu durumlardan dolayı iş arayanların birçoğu beden işçisi nedir sorunu arar durumda. Beden işçisi çalışacak proje ve iş yerinden genel olarak her işin yapılmasında yardımcı olacak ve yük ve taşımacılıkta yapan kişilerin arandığı bir iş kolu olarak bilinmektedir. Beden işçisi genel olarak erkek personellerden seçilmektedir. Bunun nedeni ise ağır işlerde de çalışma yapabileceğinden dolayı olduğu bilinmektedir.

Beden işçisi iş ilanları

Özel sektör başta olmak üzere bir çok ilde beden ve temizlik personeli aranmaktadır. Türkiye iş kurumu üzerinden aranan iş ilanlarının sayısına bakıldığında 6174 kişi istihdam edilecek. Türkiye’nin bir çok ilinde yapılacak olan alımlar Türkiye iş kurumu aracılığı ile gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak olan adaylar İşkur’un resmi sitesi üzerinden başvuru gerçekleştirebilecekler. Türkiye iş kurumu e-işkur şifresi bulunmayan adaylar alım yapacak firmayı arayarak detaylarına ulaşabilmektedir. Aşağıda belirttiğimiz link üzerinden başvuru gerçekleştireli bilmektedir.

beden işçisi alımı için Tıklayınız

beden temizlik personel için Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu