Sürekli İşçi Alımı

belediye eleman alımı yaş şartı olmaksızın

belediye eleman alımı yapacağını duyurdu. Yapılacak olan standartlarında en büyük sorun haline gelen yaş şartı ise bulunmamaktadır. En az ilkokul mezunu kişilerin başvuru yapabileceği işçi alımına toplamda 10 kişi alım gerçekleştirilecek. Farklı branşlarda Belediye eleman alımı yapacak. Son dönemlerde çeşitli belediyeler, değişik branşlar da personel alımı yaptığı gözlenmektedir. Belediyedeki personel eksikliğini gidermek ve istihdamın artırmak adına yapılan işi alımları işsiz vatandaşların ilgisini çektiği gözlenmektedir.

Türkiye iş kurumu kurum dışı personel alımı kategorisinde yayınlanan Tekirdağ İli Marmara Ereğlisi Belediye Başkanlığı Temizlik ve Katı Atık Ltd.Şti. tarafından İŞKUR’da yerel yönetimler olarak yayımlanan ilana göre, 3 büro personeli, 1 şoför, 5 temizlik personeli ve 1 ziraat mühendisi istihdam edilecek. Belediye işçi alımı detayları ise özel güvenlik haber (ogg haberler) sitemizin detayında.

Belediye işçi alımı başvuru şartları

Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre başvuru tarihleri 25 ocak 2021 tarihinde sona ereceği belirtildi. Başvuru yapacak adaylar aşağıda vermiş olduğumuz Kılavuz’da belirtilen mail adreslerine cv göndermeleri gerekmektedir.

Büro İşçisi için aranan nitelikler (3 personel)

Adli sicil kaydı olmamak, Çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak ve Marmaraereğlisi ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Şoför (Yük taşıma) için aranan nitelikler (1 personel)

En az İlkokul mezunu olmak, E sınıfı sürücü belgesi ve Psikoteknik belgesine sahip olmak, Adli sicil kaydı olmamak, Çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak ve Marmaraereğlisi ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik İşçisi için aranan nitelikler (5 personel)

En az İlköğretim mezunu olmak, Adli sicil kaydı olmamak, Çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak ve Marmaraereğlisi ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Ziraat Mühendisi için aranan nitelikler (1 personel)

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun olmak, Adli sicil kaydı olmamak, Çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak ve Marmaraereğlisi ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Kurum e-posta adresine gönderilecek Cv (Özgeçmiş) istenmektedir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

belediye eleman alımı ve daha farklı branşlarda personel alımı ve detaylarını hızlı şekilde ögrenmek için sosyal medya üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu