özel güvenlik alımları

Belediye guvenlik alimi 30 kişilik kadro

Belediye guvenlik alimi yapacağını duyurdu. Pandemi döneminin normalleşmesinin ardından, işkur kamu personel alımı gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda bir çok kamu kurum ve kuruluşu özel güvenlik ve değişik pozisyonlarda sürekli işçi pozisyonunda eleman alımına devam ediyor. Belediye guvenlik alimi ‘nda ise 30 özel güvenlik alımı gerçekleştireceği duyurdu. Yapılan son alımda ise Ogg haberler detayında.

Beykoz belediyesi özel güvenlik alımı

Beykoz belediyesinin yayınlandığı ilana göre 30 özel güvenlik görevlisi alımı gerçekleştireceğini belirtti. Yayınlanan ilanda başvuru şartları ve ilan detayları yer aldı.

Başvuru gerçekleştirecek kişilerin Türkiye Cumhuriyeti (TC) vatandaşı olması gerekirken, 35 yaşını aşmamış olması gerekmektedir.

Özel güvenlik kimlik kartına  sahip olması gereken adayın iletişim ve bedensel herhangi bir engelinin olmaması gerekmektedir.

Özel güvenlik alımına başvuracak adayların, vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, bu tür işlerde çalışmasına engel olacak bir hastalığının bulunmuyor olması da şartlara arasında belirtildi.

Adayın emekliliğe hak kazanmamış ya da emekli olmamış olmasının yanında Türk Ceza Kanunu 53’te belirtilen zamanaşımı sürelerinin geçmiş olsa dahi, kasten işlenmiş bir suça karışmamış veya 1 yıldan fazla hapis cezasına mahkum olmamış olması, affa uğramış dahi olsa devletin güvenliği, anayasal düzen ve işleyişe yönelik suçlar; özel hayatın gizliliğine ve cinsel dokunulmazlığa ilişkin suçların yanında uyuşturucu veya uyarıcı madde suçları, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, kara para aklama suçlarından mahkum olmamak gerekiyor.

Özel güvenlik alımı için başvuru belgeleri

Beykoz belediyesi ’nin 30 kişilik özel güvenlik iş ilanı na başvuru gerçekleştirecek kişiler, başvuru yaptığı esnada evrak teslimi yapacak. İş başvuru formu ve özel güvenlik kimlik kartı yapılacak başvuru için yeterli olduğu belirtilse de, nüfus cüzdanı fotokopisinin de yanınızda olması gerekebilmektedir.

Başvurular şahsen gerçekleştirilecek ve online başvuru kabul edilmeyecektir.

Belediye guvenlik alimi özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün