özel güvenlik alımları

belediye güvenlik alımı ve büro personeli

belediye güvenlik alımı yapacağını duyurdu. Son dönemlerde kamu kurum ve kuruluşlarına değişik pozisyonlarda kamu işçisi alımı yapmaya devam ettiği görülmektedir. Bu kapsamda ülkenin 81 il belediye başkanlıkları ise çeşitli branşlarda personel eksikliklerini gidermeye devam ediyor. Belediye güvenlik alımı ile birlikte büro personel alımıda yapacağını Türkiye iş kurumu, kurum dışı ilanlar kategorisinde yayınladı. Son olarak yayınlanan ilana göre ise Kocaeli iş ilanları kapsamında belediye güvenlik ve büro memuru alımı gerçekleştirecek. Haberin detayı özel güvenlik haber (ogg haberler) detayımızda.

"<yoastmark

"<yoastmark

kocaeli belediyesi personel alımı

Belde Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sosyal Hizmetler Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Pazarlama ve Ticaret A.Ş tarafından istihdam edileceği bilgisi ilan edildi. Adaylar 08:30 mesai başlangıcı ile Kocaeli’de 17:30’a kadar görev yapacaktır. Daimi personel alımı mesai saatleri günde 8 saat olarak beyan edilmektedir.

Güvenlik görevlisi ve büro personel alımı

Belde Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sosyal Hizmetler aracılığı ile görev yapacak olan adaylar için iki farklı unvanda personel alımı duyurusu yapıldı. Toplamda 5 kişilik alım yapılacak olup; 4 kişilik alım dahilinde Özel Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak olup; ayrıca; 1 kişilik kontenjan dahilinde de 1 Büro Personeli alımı yapılacağı beyan edildi.

Başvuru şartları

Adaylar başvurularını bu hafta itibari ile tamamlayacaktır. 21 Ocak 2021 tarihinde yayımlanan personel alımı ilanı dahilinde başvurular başlamış olup; her aday en geç 25 Ocak 2021 tarihine kadar işlemlerini tamamlayacaktır.

Başvurular mail yolu ile gerçekleştirilecek olup; Belde şirketinin İnsan Kaynaklarına iletilecektir. ik@beldeas.com adresine mail yolu ile başvuruların teslim edilmesi gerekmektedir.

bizi sosyal medyadan takip ederek iş ilanları ve detaylarını en hızlı şekilde ögrenebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu