özel güvenlik iş ilanları

Belediye güvenlik alımı

Belediye güvenlik alımı için yayınlanan ilan son gün bugün olarak belirlendi. Kamu kurum ve kuruluşlarının içerisinde en çok personel alımı yapan kurumların başında belediye başkanlıkları gelmektedir. Birçok il ve branşlarda belediyeler ilan yayınlanamaya devam ediyor. Kamu üzerinden yayınlanan tüm ilanlara yer vermekteyiz.

Bu kapsamda Belediye güvenlik alımı için ilan yayına aldı. İlana son başvuru tarihi 27.01.2022 olarak belirlendi. Yayınlanan ilana göre istanbul büyükşehir belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 0toplamda 25 özel güvenlik görevlisi istihdam edecek. Yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar https:kariyer.ibb.istanbul/genelbasvuru linki üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecekler.

Özel Güvenlik Alımı İçin başvuru şartları;

Özel güvenlik kimlik kartı (silahlı/silahsız) sahibi olması gerekmektedir

1 yıllık deneyim sahibi olmak

Erkek olmak.

18 yaşını doldurmuş olmak.

Askerlik görevini yapmış olması askerlikten muaf olması askerlikle ilişiği bulunmaması veya askerlik çağına gelmemiş olması gerekmektedir.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı, yüz kızartıcı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar işlememiş olmak.

Başvuru Şekli Ve Zamanı;

Başvurular 21 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 27 Ocak 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular İstanbul Büyükşehir Belediyesi internet sitesi  https://kariyer.ibb.istanbul/genelbasvuru linki üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Geciktirilen başvurular kabul edilmeyecektir. Gerçeğe aykırı belge ve beyanda bulunan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Belediye güvenlik alımı
Belediye güvenlik alımı

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu