özel güvenlik alımları

belediye güvenlik görevlisi alımı ile toplamda 210 işçi alımı

belediye güvenlik görevlisi alımı ile beraber toplamda 210 personel alımı yapacağını duyurdu. Türkiye iş kurumu üzerinden 05.01.2021 tarihinde yayınlanan ilana göre Kpss şartı aranmadan belediye güvenlik görevlisi alımı büro personeli, şoför ve beden işçisi alımı gerçekleştirecek.

 

Son dönemlerde korona salgını nedeni ile ekonomik sıkıntı nedeni sonucunda iş siz vatandaşlar gözü kulağı olan işkur ‘un resmi sitesinden yayınlanan ilan sonucu belediye 210 personel alım detayları özel güvenlik haber (ogg haberler) sitemizin detayında.

belediye güvenlik görevlisi alımı
belediye güvenlik görevlisi alımı

belediye güvenlik görevlisi alımı

belediye güvenlik görevlisi alımı

belediye güvenlik görevlisi alımı

 

Seyhan belediyesi personel alımı

Seyhan belediyesinin Türkiye iş kurumu aracılığı ile yayınladığı ilana göre Belediye bünyesinden birçok branşta personel alımı gerçekleştirecek. İstihdamın artırılması ve kurumun eksik personel ihtiyacını gidermek amacı ile yapılacak olan alımlarda özel güvenlik dâhil çeşitli branşlarda 210 daimi personel alımı gerçekleştirilecek. Korona salgını nedeni ile alınan tedbirler kapsamında başvurular aşağıda belirttiğimiz mail adresleri üzerinden gerçekleştirileceği gibi, Belediye’yi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

iş alımları hakkında daha fazla bilgi için sosyal  medya üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu