işkur iş ilanları

Belediye güvenlik şoför beden işçisi alımı

Belediye başkanlığı birçok branşta personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilana başvuru son tarihi 13.02.2021 olarak belirlendi. Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör personel ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor. İstihdamın sağlanması ve eksik personel ihtiyaçlarının giderilmesi amacı ile birçok belediye başkanlıkları işçi alımı yapmakta. Yayınlanan ilana göre 1 kepçe operatörü alımı, 1 makine bakım onarım işçisi alımı, 3 beden işçisi alımı, 1 (Beko Loder) iş makinesi operatörü alımı,  17 şoför alımı ve 5 güvenlik görevlisi alımı olmak üzere toplam 28 personel alımı yapılacak.

Tekirdağ Süleyman paşa belediye başkanlığı personel alımı yapacağını duyurdu. Toplamda 7 farklı branşta 28 personel alımı için yayınlanan ilanın son başvuru tarihi yarın bitmekte. Başvuru yapacak olan adaylar aşağıda yayınladığınız ilan kılavuzun içerisinde istenen belgeler ile bizzat başvuru yapmaları gerekmektedir.

Çalışma Adresi: Süleyman paşa Temizlik İşleri Müdürlüğü

Başvuru Adresi: Ertuğrul Mahallesi Sefa Sokak No:6 TEKIRDAĞ

Kepçe operatörü alımı, makine bakım onarım işçisi alımı, beden işçisi alımı, (Beko Loder) iş makinesi operatörü alımı,  şoför alımı ve güvenlik görevlisi alımı ile ilgili kadrolara göre belirtilmiş başvuru şartlarına ve diğer detayları resmi ilan üzerinden görüntülemek için Tıklayınız

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün