özel güvenlik alımları

Belediye güvenlik ve diğer statülerde 40 yaş sınırı daimi işçi alımı

Belediye güvenlik görevlisi ve diğer statülerde toplam 39 istihdam edilmek üzere daimi işçi alımı yapacağını duyurdu. İzmir Büyük şehir Belediye Başkanlığı İZELMAN Tic. A.Ş., İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı İZERJİ Tic. A.Ş. ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı GRANDPLAZA Tic. A.Ş. işkur ’a verdikleri ilana göre toplamda 39 personel olmak üzere, 5 güvenlik görevlisi, büro elemanı olarak 3, 1 inşaat teknikeri, 2 gıda teknikeri, 1 teknisyen (kaynakçı), 2 elektrik teknisyeni ve 25 kişiyi ise vasıfsız eleman olarak istihdam edecek.

İzenerji güvenlik görevlisi alım şartları

Silahsız olarak istihdam edilecek güvenlik görevlisi için en az ortaokul, silahlı güvenlik görevlileri için lise mezunu olmak gerekmektedir. Erkek adaylar için askerlik görevlerini tamamlamış olması gerekmekte. Özel güvenlik geçerlilik süresinin dolmaması gerekmektedir. İzmir ve çevresinde oturuyor olması şartı aranmaktadır.

İzenerji güvenlik grevlisi için istenen belgeler

Özel güvenlik kimlik kartı fotokopisi, son tarih ise 30 haziran 2020 ‘dir. Bu ilanlar iş kurun resmi sitesinde İzmir kategorisinde yer verilen ilanlardır. İlanlarda ikametgah şartı bulunmaktadır.

Aşağıdaki belirttiğimiz linki tıklayarak diğer kriterlerdeki işleri inceleyebilir kriterleri uygun olan ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

işkur

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

] }
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün