işkur iş ilanları

Belediye ilkokul mezunu işçi alımı yapıyor

Belediye ilkokul mezunu işçi alımı yapacağını duyurdu. Türkiye iş kurumu kurum dışı kategorisinde yayınlanan ilana göre en az ilkokul mezunu 40 kamu personel alımı gerçekleştirilecek. Yayınlanan ilana göre yaş şartı olarak 45 yaş şartı belirlenirken 2 branş için ise 40 olarak belirtildi.

Belediye işçi alım tarih ve şartları

Belediye işçi alım tarihi olarak en son 22.03.2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebilecekler. Yalova Çiftlikköy belediyesi personel alımı başvuru adresi ise: (Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Köprübaşı Sokak No:5/9 Çiftlikköy/Yalova) şahsen yapılması gerekmektedir.

Belediye personel alım kadroları

Belediye personel alımı için yapılacak kadro dağılımı ise 10 bahçıvan ve 30 beden işçisi olarak açıklandı. Bahçıvan statüsünde başvuru yapacak adaylar: Türk vatandaşı olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkûm olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu bulunmamak, En az İlkokul mezunu olmak şartları aranmaktadır. Beden işçisi alımı için ise: Türk vatandaşı olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu bulunmamak, En az İlkokul mezunu olmak şartları aranmaktadır.

Belediye alımı başvuruda istenen belgeler

Belediye alımı için başvuru yapacak adaylardan kimlik fotokopisi, 4 adet vesikalık fotoğraf, Vukuatlı nüfus kayıt örneği, İkametgâh belgesi, Adli sicil kaydı, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi, Diploma veya mezuniyet belgesi istenmektedir.

Başvuru kılavuzu

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün