Sürekli İşçi Alımı

belediye işçi alımı 55 kişi istihdam edilecek

belediye işçi alımı yapılmak üzere Türkiye iş kurumu üzerinden Kpss şartı aranmaksızın kamu personel alımı yayınlandı. Toplamda 55 kişilik bir ekibi çeşitli branşlarda görevlendireceğini belirtti. Ülke genelinde bir çok belediye çeşitli pozisyonlarda görevlendirmek üzere işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. Kpss şartlı ve şartsız alımlar gerçekleştirmekte. Ülke olarak maddi olarak sıkıntı çektiğimiz son dönemlerde istihdamın artırılması ve kurumların eksik personel ihtiyacını gidermek adına alımların hız kazandığı görülmektedir. Bu kapsamda en son yayınlanan ilana göre belediye kapsamında 55 belediye işçi alımı detayları…

işkur belediye personel alımı

Diyarbakır büyükşehir belediyesi Kpss şartı aranmaksızın 55 personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru tarihi olarak 27/01/2021 olarak belirlendi ve bugün itibari ile ilan tarihi bitmektedir. İlan detayları ise

1 Sevk Kontrol Amiri

Belediye tarafından yayımlanan ilanda 1 Sevk kontrol amiri alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuru tarihleri ve başvuru şartları ise görselde görüldüğü gibidir.

2) Vasıfsız İşçi

Herhangi bir mezuniyer şartının aranmadığı bu alımda okur-yazar olmak ve diğer başvuru şartları taşımak yeterli. İlan ile ilgili detaylar aşağıda göründüğü gibidir. Toplam 39 Vasıfsız işçi alımı yapılacaktır.

3) Gassal Alımı

Vardiyalı çalışma sistemi ile çalışabilir durumda olmak şartı ve diğer başvuru şartlarını taşıyan adaylar ilana başvuru yapabilirler.

4) Şoför Alımı

Diyarbakır Büyükşehir belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere toplam 2 şoför alımı yapılacaktır. En az B Ssınıfı ehliyet sahibi olmak ve diğer şartları taşıyan adaylar alıma başvuru yapabilirler.

5) Gişe Elemanı Alımı

Toplam 9 Gişe elemanı alımı yapılacaktır. Başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylar alttaki tabloda görüldüğü gibidir.

6) Denetim Elemanı Alımı

Toplam 2 Denetim elemanı alımı yapılacaktır. Şartlar aşağıdaki görselde görüldüğü gibidir.

belediye işçi alımı kılavuzu için Tıklayınız

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu