Sürekli İşçi Alımı

belediye kadrolu işçi alımı 115 kişi arıyor

belediye kadrolu işçi alımı ve diğer branşlarda toplamda 115 kamu personel alımı yapıyor. Birçok belediye son dönemlerde eksikliklerini gidermek amacı ile Türkiye kurumu, kurum dışı kategorisinde belediye kadrolu işçi alımı ihtiyaç duyduğu branştaki eleman alımı yapacağını duyuruyor. En son olarak büyükşehir belediye 115 daimi personel alımı yapacağını duyurdu. En az b sınıfı ehliyet sahibi 11 farklı kolda en az ortaokul mezunu sürekli işçi alımı gerçekleştirecek. Detayları haber içerisinde bulabilirsiniz.

Ankara belediye personel alımı

Ankara büyükşehir belediyesi ABB bağlı bel taş belediye trafik hizmetleri bünyesinde Kpss şartı aramaksızın personel alımı gerçekleştiriyor. En az b sınıfı ehliyet sahibi olunması gerekmektedir. 11 farklı branşta kadrolu personel istihdam edecek kurum en az ortaokul ile ön lisans mezunu personeller için kontenjan 115 olarak belirtildi.

Belediye personel alımı başvuru detayı

Başvuru yapacak olan adaylar bilgi@bel-tas.com.tr ve info@bel-tas.com.tr adresleri üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecekler. Son başvuru tarihi olarak 09.02.2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak vatandaşlar mail adreslerine fotoğraflı özgeçmiş (cv) göndermeleri gerekmektedir.

belediye kadrolu işçi alımı
belediye kadrolu işçi alımı

Başvuru Genel Şartları

Adayların T.C. vatandaşı olmak

Kamu haklarından yasaklı olmamak ile çok tehlikeli iş kolunda çalışabilir olmak gerekiyor.

Unvanlar bazında en az ilköğretim olmak üzere, lise, önlisans ve lisans mezunları için de başvuru kontenjanları bulunmaktadır.

B sınıfı ehliyetli başvuru ilanları için adaylar elektronik posta adresine fotoğraflı özgeçmişlerini göndermeleri gerekmektedir.

Başvuru Kontenjanları

1 İdari Personel, 1 Otopark Görevlisi, 4 Saha Kontrolörü, 55 İşçi, 9 Şoför, 5 Harita Mühendisi, 4 İnşaat Mühendisi, 13 Harita Teknikeri, 10 İnşaat Teknikeri, 1 Bilgisayar Teknikeri ile 12 Bilgisayar Teknisyeni olmak üzere 115 daimi kamu personeli alımı için başvuru ilanı yayımlandı.

1 idari personel alımı için en az lise mezunu olmak gerekiyor.

1 otopark görevlisi alımı için en az ilköğretim mezunu olmak gerekiyor.

4 saha kontrolörü alımı için, en az yüksekokul mezunu olmak, çok tehlikeli işkolunda çalışabilir olmak gerekiyor.

55 işçi alımı için, en az ilköğretim mezunu olmak, çok tehlikeli is kolunda çalışabilir olmak gerekiyor.

9 şoför alımı için en az ilköğretim mezunu olmak, src-2 / src-4 belgesine sahip olmak, çok tehlikeli iş kolunda çalışabilir olmak başvuru için gerekli belgeler gerekiyor.

5 harita mühendisi alımı için lisans harita mühendisliği bölümü mezunu olmak, çok tehlikeli is kolunda çalışabilir olmak gerekiyor.

4 inşaat mühendisi alımı için üniversitelerin mühendislik fakültesi inşaat mühendisi, çok tehlikeli is kodunda çalışabilir olmak gerekiyor.

13 harita teknikeri alımı için en az yüksekokul mezunu olmak inşaat bölümü, çok tehlikeli iş kolunda çalışabilir olmak gerekiyor.

10 inşaat teknikeri alımı için, en az yüksekokul mezunu olmak (inşaat bölümü), kamu hizmetlerinden yasaklı olmamak, çok tehlikeli is kolunda çalışabilir olmak gerekiyor.

1 bilgisayar teknikeri alımı için en az yüksekokul mezunu olmak (bilgisayar bölümü) gerekiyor.

12 bilgisayar teknisyeni alımı için, en az lise mezunu olmak (bilgisayar bölümü), çok tehlikeli is kolunda çalışabilir olmak gerekiyor.

Başvuru Kılavuzu.

belediye kadrolu işçi alımı hakkında daha fazla bilgi için sosyal medya üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu