özel güvenlik alımları

belediye özel güvenlik alımı

belediye özel güvenlik alımı, Türkiye iş kurumu (işkur) sitesinin kurum dışı kategorisinde yayınlandı. Korona virüs salgını sonucunda ülke olarak maddi sıkıntılar yaşadığımız bu dönemlerde kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere birçok özel sektörde seferberlik başlatarak istihdamın sağlanması ve kurumların eksik personel ihtiyacını gidermek adına birçok il belediyesi farklı pozisyonlarda personel alımı yapmaya devam ediyor. Son dönemlerin popüler sektör haline gelen ve her kamu kurum ve kuruluşta bizi karşılayan özel güvenlik ihtiyacının yoğun olduguda görülmekte. bu kapsamda belediyeler Türkiye iş kurumu aracılığı ile ögg personeli alımı yapmaya devam ediyor.

Belediye güvenlik görevlisi alımı

Türkiye iş kurumu aracılığı ile yayınlanan ilana göre, beylikdüzü belediyesi personel A.Ş tarafından güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Silahsız özel güvenlik görevlisi olarak 3 kişi istihdam edilecek ve deneme süresi olarak 2 aylık bir süre zarfında personelin performansına bakılacağı belirtiliyor. Çalışma süresi olarak ise vardiyalı çalışma sistemine uygun olan personeller tercih edileceği belirtiliyor.

Belediye ögg personel başvuru şartları

Beylikdüzü belediyesinin yapacağı alımda başvuru şartları ise şu şekildedir.

  1. TC vatandaşı olmak
  2. Herhangi bir kurumdan emekli olmamış olmak
  3. Erkek adaylar başvuru gerçekleştirebilecek
  4. En az ortaokul mezunu olmak
    belediye özel güvenlik alımı
    belediye özel güvenlik alımı

özel güvenlik başvuru tarihleri

belediyeye özel güvenlik görevlisi olarak başvuru yapacak adaylar 25-01-2021 ile 01-02-2021 tarihleri arasında aktif olacak. Ve pandemi nedeni ile başvuru yapmak isteyen adaylar info@beylikduzubelediyesipersonelas.com adresine mail atmaları gerekmektedir. Şartları tutan adaylar için geri dönüş sağlanacağı belirtiliyor.

daha fazla özel güvenlik iş ilanı takip etmek için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu