özel güvenlik alımları

belediye özel güvenlik alımı 50 kişi

belediye özel güvenlik alımı yapacağını duyurdu. Kpss şartı aranmaksızın en az lise mezunu 50 personel alımı yapılacak. Son dönemlerde hükûmetin işsiz vatandaşları istihdam amacı ile çeşitli projeler ortaya koyduğu görülmektedir. Bunların başında ise sıklıkla değişik kurumlarda değişik pozisyonlarda personel alımı yaptığı gözlenmektedir. Bu projelere birçok belediyede katılması ile istihdam amaçlı ve kurumların personel eksikliğini gidermek adına vatandaşların ilgi duyduğu görülmektedir.

Bu kapsamda ise en son yayınlanan ilana göre Belediye Özel Güvenlik Alımı yapacağını belirtti. Haberin detayı özel güvenlik haber (ogg haberler) sitemizin detayında.

Büyükşehir güvenlik alımı

İzmir büyükşehir güvenlik alımı yapacağını duyurdu. Türkiye iş kurumu (işkur) kurum dışı personel alımı kategorisinde yayınlanan ilana göre Kpss şartı olmadan en az lise 50 özel güvenlik alımı yapacağını belirtti.

Ogg alımı başvuru süreleri

İzmir büyükşehir belediye güvenlik alımı başvuru süreleri ise Adaylar başvurularını Belediye İştiraki İzenerji şirketine ait internet sitesi üzerinden çevrim içi olarak yapacaklardır. Başvurular sadece kısa özgeçmiş CV bankası üzerinden yapılacağı açıklandı. Büyükşehir Belediyesi iştirakinde özel güvenlik görevlisi olmak isteyen adaylar başvurularını 19 Ocak ile 22 Ocak 2021 tarihleri arasında yapabilirler.

belediye özel güvenlik alımı 50 kişi
belediye özel güvenlik alımı 50 kişi

50 Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde özel güvenlik görevlisi alımı için adayların erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, geçerlilik süresi devam eden Özel Güvenlik Görevlisi ÖGG kimlik kartı veya çalışma izni bulunması, İzmir ve çevresinde ikamet eden, silahsız Özel Güvenlik Görevlisi ÖGG için en az ortaokul, silahlı Özel Güvenlik Görevlisi ÖGG için en az lise mezunu olmak gerekiyor.

Güvenlik Personeli Alımı Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Adaylardan ÖGG kart fotokopisi istenmektedir.

İzenerji İnsan Kaynakları Bakım Onarım Enerji Güvenlik Hizmetleri İlaçlama ve Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bünyesinde İzmir Büyükşehir Belediyesi iştirakinde özel güvenlik görevlisi alımları kapsamında 50 daimi statüde kadroya başvuru tüm detaylarını, başvurulara dair telefon numaralarına aşağıdaki başvuru kılavuzundan ayrıca ulaşabilirsiniz.

Adeylar için Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu