özel güvenlik iş ilanları

Belediye özel güvenlik alımı, sürekli işçi pozisyonunda

Belediye özel güvenlik alımı yapacağını duyurdu. Kamu kurum ve kuruluşlarının içeirisndede en çok personel ihtiyaç duyan kuruluşların başında belediyeler olduğu bilinmekte. Birçok ilde ve branşta sürekli/geçiçi pozisyonda istihdamın artırılması ve eksik personel ihtiyaçlarını gidermektedir.

Son yayınlanan ilana göre ise belediye özel güvenlik alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Kurumdışı personel alım kategorisinde yayınlanan ilanda 10 personel istihdam edilecek. Başvuru yapacak olan adayların en az lise mezunu ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Son başvuru tarihi 18.01.2022 olarak belirlenirken. Başvurular, Şeyh Mahallesi belediye sokak no:11 Muğla/Menteş adresine başvurmaları gerekmektedir.

Belediye güvenlik alımı başvuru detayları

Bütün başvuru sahiplerinin en az lise mezunu olmaları, yayınlanan ilan için başvuracak kişilerin T.C. Türk vatandaşı olması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeleri gerekiyor.

Bütün başvuru sahiplerinin 167 cm’den kısa boylu olmaması, başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmaması ve gelen tüm talep ve şikayetleri toplamalı ve değerlendirmesi gerekiyor.

Belediye güvenlik alımı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Menteş belediyesi bünyesinde kadrolu olarak çalıştırılmak üzere 10 güvenlik görevlisi alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Belediye güvenlik alımı iş ilanları için iş başvurusu yapmak isteyen bütün adayların duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

Bütün adayların en az lise mezunu olmaları ve 18 yaşını doldurmuş olmaları ve başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu