özel güvenlik alımları

Belediye özel güvenlik alımı yapıyor bay/bayan 17 kişi istihdam sağlanacak

Belediye özel güvenlik alımı yapacağını duyurdu. Son dönemlerde kamu kurum ve kuruluşlarının istihdam niteliğinde eleman eksikliğini gidermek adına kamu personeli ilanları yayınlamaya devam ediyor. ülkemizin normalleşme dönemine girmesi ile kamu ve özel sektörde alımlar hız kazandı. Bu kapsamda 2 bayan 15 kişi erkek olmak üzere özel güvenlik görevlisi istihdam sağlanacağı açıklandı. Haber detayı özel güvenlik haber sitemizde.

Antalya belediyesi bay/bayan özel güvenlik alımı gerçekleştiriyor

Antalya belediyesi bay – bayan olmak üzere toplam 17 kişilik personel alacağını duyurdu. Antalya belediyesinin yaptığı duyuruda kpss şartı aranmayacak.  Özel güvenlik alımı tarih ve başvuru şartları ne zaman ?

Antalya Büyükşehir Belediyesi KPSS şartsız güvenlik görevlisi alımı için ilan verdi. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden kurum dışı ilanlar kategorisinde yayınlanan ilanda alımlara en az lise mezunlarının başvuru yapabileceği belirtildi. İlanda verilen müracaat koşullarını taşıyan vatandaşlar 17 Temmuz 2020 ile 23 Temmuz 2020 tarihleri arasında başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Müracaat Koşulları

Antalya il sınırları içinde ikamet ediyor olmak

Özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak(kimlik kartı süresinin dolmasına en az altı ay kalanların yeniden eğitim almış olmaları

Tercihen lise ve dengi okul mezunu olmak

25-40 yaş aralığında olmak

24 saat esasına göre vardiyalı çalışma ve dış mekan çalışmasında engel bir durumu olmamak

Askerlik görevini tamamlamış olmak

Diksiyonu düzgün iletişim kabiliyeti yüksek

Adli sicil kaydı olmamak

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu