Sürekli İşçi Alımı

Belediye şoför alımı kadrolu 11 kişi

Belediye şoför alımı yapacağını duyurdu. Türkiye iş kurumu (işkur) aracılığı ile yayınlanan ilanların günden güne değiştiği görülürken. Belediye personel alımı yapmaya da devam ettiği bilinmektedir. Son dönemlerde korona virüs salgının artması ile istihdamı sağlamak ve kurumların eksik personellerinin giderilmesi amacı ile çeşitli illerde çeşitli branşlar da personel alımı yapılmaya devam etmekte.  Türkiye iş kurumu (işkur) kurum dışı kamu işçi alımı ilanı olarak yayınlanan bilgiye göre ise belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere şoför alımı yapacağını duyurdu. Detaylar özel güvenlik haber (ogg haberler) sitemizin detayında.

 

Antalya belediyesi personel alımı

 

Antalya insan kaynakları a.ş tarafından yayınlanan ilana göre kurum içerisinde görevlendirilmek üzere daimi 11 şoför alımı yapacağını duyurdu. Son başvuru 05.01.2021 olarak belirlendi.  Tam zamanlı çalışma sisteminde görevlendirilecek personellerden bazı şartlar aranmaktadır.

 

Antalya büyükşehir belediye personel alımı şartları

  1. Antalya il sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir
  2. E sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir
  3. Src ve psikoteknik belgesine sahip olması
  4. Tercihen otobüs kullanımında tecrübesi olan kişilere öncelik verilecektir.

Ön başvuru formu doldurmak içi çalışmak isteyen vatandaşların şahsen başvuru yapması gerekmektedir. Detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıda verdiğimiz bağlantı linkini tıklayarak detaylara ulaşabilirsiniz.

Belediye şoför alımı ile alakalı detay için Tıklayınız

Kamu personel alımı hakkında daha fazla bilgi için sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu