iskur iş ilanı

Belediye temizlik görevlisi alımı 14 kişi

Belediye temizlik personel alımı için yayınladığı ilan son günü 21.09.2021 tarihi olarak son bulmakta. Belediye başkanlıkları korona virüs salgını sonrası personel istihdamında artış göstermekte olduğu bilinmektedir. Çeşitli il belediye başkanlıkları değişik branşlarda görevlendirilmek üzere ilanlarını peş peşe yayınlamakta.

Bu kapsamda Manisa büyükşehir belediye başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere toplamda 14 temizlik personeli istihdam edecek. Süpürge işçisi alımı için yayınlanan ilana son başvuru tarihi 21.09.2021 olarak belirlendi. Başvuru yapacak olan adaylar Anafartalar Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Caddesi No: 10 Vakıf İş Hanı Şehzadeler- Manisa adresine başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Belediye temizlik görevlisi alımı
Belediye temizlik görevlisi alımı

Başvuru Şartları Nedir?

Belediye temizlik personeli alımı başvuruları için kişilerin 18 yaşından büyük olmaları, kamusal haklardan mahrum olmaması, en az ilkokul mezunu olması ve Sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Manisa iş ilanları için gerekli olan başvuru yapmak isteyen adayların 5 yıl iş deneyimi olmaları, askerlik görevleri ile ilgili ilişkilerinin bulunmaması, erkek olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Tüm kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, 40 yaşını aşmamış olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, İŞKUR sitesinde kaydının olması gerekmekte.

Kamu İstenen Belgeler

Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

İkametgah Belgesi.

SGK hizmet dökümü.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: