iskur iş ilanı

Belediye üst yaş şartsız beden işçisi alımı

Belediye üst yaş şartı aramaksızın personel alımı yapacağını geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. İlan tarihi bugün itibari ile son bulmakta. Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı ekim ayı içerisinde de hızlı şekilde devam etmekte. İşkur kurum dışı personel alımı kategorisinde neredeyse her gün bir kamu ilanı yayınlanmakta.

Bu kapsamda belediye başkanlığının yayınladığı ilana göre en az ilkokul mezunu toplamda 5 kişi olmak üzere düz işçi alımı yapılacağı duyuruldu. İşkur kurum dışı ilan kategorisinde yayınlanan ilana göre Yalova Altınova belediye başkanlığı bünyesinde istihdam etmek üzere işçi alımı yayınladı. Yayınlanan ilana göre üst yaş şartı aranmamaktadır. Sürekli işçi pozisyonunda alınacak olan personeller beden işçisi statüsünde görev yapacakları belirtildi. Yalova Altınova Belediyesi personel alımı adaylar için başvuru süresi Adaylar başvurularını 4 Ekim 2021 tarihine kadar (4 Ekim dahil) yapacaklardır.

Yalova Belediyesi personel alımı başvuru

Adaylar başvurularını Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı İlyas Karadağ İş Merkezi n No:59 K:2 Altınova/Yalova adresine yapacaklardır.

Beden İşçisi alımı için aranan nitelikler

• En az İlkokul mezunu olmak.
• Görevini yapmasına engel olabilecek engeli bulunmamak.
• Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
• SGK’dan emeklilik aylığı almaya hak kazanmamış olmak.
• Yalova ilinde ikamet ediyor olmak.

 

Başvuru kılavuzu

 

kaynak: kamupersonelialimi net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün