Sürekli İşçi Alımı

belediye zabıta alımı

belediye zabıta alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Son dönemlerde belediyeler personel alımı ‘na öncelik verdiği görülmektedir. Türkiye iş kurumu, kurum dışı ilanlarında neredeyse her gün bir belediye çeşitli branşlar da personel alımı yaptığı görülmektedir. İstihdamın artması ve kurum içerisindeki eksik personel ihtiyacını gidermek maksadı ile yapılan kamu personel alımı illere göre değişiklik gösterdiği görülmektedir. İşkur kurum dışı ilanına göre belediye bünyesinde 4500 tl maaş ile görevlendirilmek üzere toplamda 15 zabıta personel alımı yapacağını duyurdu. Detaylar özel güvenlik haber (ogg haberler) sitemizin detayında.

belediye zabıta alımı
belediye zabıta alımı
belediye zabıta alımı
belediye zabıta alımı

zabıta memur alımı

Belediye kurumuna kamu personeli alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Van büyükşehir belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 15 adet Zabıta memuru alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Van büyükşehir belediyesi 15 adet Zabıta memuru alımı ilanı başvuru tarihi 08.03.2021 tarihinde başlayacak ve 12.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Elektronik olarak www.van.bel.tr adresine belgeleri ile başvuru yapabilirler.

Başvuru yapmak isteyen kişiler Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Van Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı (Seyit Fehim Arvasi Mahallesi Özdemir Sk. No: 5 İpekyolu / VAN) gönderebileceklerdir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Van Zabıta ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Van Zabıta ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Van Zabıta ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Van Zabıta ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Van Zabıta ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Van Zabıta ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Van Zabıta ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Van Zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Van Zabıta ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Van Zabıta ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER
  1. Van Zabıta ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.
  2. Van Zabıta ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.
  3. Van Zabıta ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.
  4. Van Zabıta ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.
  5. Van Zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.
  6. Van Zabıta ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

belediye zabıta alımı hakkında en hızlı bilgi almak için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu