Sürekli İşçi Alımı

belediyelere personel alımı, 4 belediye üzerinden

belediyelere personel alımı yapılacağı İşkur, kurum dışı personel alımı kategorisinde yayınlanan ilana göre 4 büyükşehir belediyesi kendi bünyelerinde istihdam edilmek üzere işçi alımı yapıyor. Farklı branşlarda görevlendirilmek üzere toplamda 14 kamu personel alımı yapıyor. Belediyelere personel alımı yapan iller ise İzmir büyükşehir belediyesi, Çorum İskilip belediyesi, Bursa Osmangazi belediyesi ve Eskişehir Alpu belediyesi üzerinden kendi bünyesinde istihdamı sağlamak adına personel alımı yapacağını duyurdu.

İzmir belediyesi personel alımı

Türkiye iş kurumu kurum dışı kategorisinde yayınlanan ilana göre, İzmir belediyesinde görev yapmak isteyen adaylar 10 ile 12 Şubat 2021 tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir. Kaldırım işçisi statüsünde görevlendirilecek adaylar aşağıda verdiğimiz başvuru kılavuzunda belirtilen mail adreslerine özgeçmiş oluşturarak göndermesi gerekmektedir.

İzmir belediyesi temizlik personel alımı

İzmir belediyesi üzerinden temizlik personeli olarak görev yapmak isteyen adaylar için en az ilköğretim mezunu olması şartı aranmaktadır. Erkekler için askerlik durumunun tamamlanmış veya muaf olması gerekmektedir.

İzmir belediyesi iş İlanı başvuru linki

Eskişehir Alpu belediyesi işçi alımı

Başvuru yapacak adaylar için 08.02.2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Kaldırım işçisi pozisyonunda Başvuru yapacak olan adaylar aşağıda belirttiğimiz başvuru linkindeki adrese başvuru yapmaları gerekmektedir.

Eskişehir Alpu belediyesi Beden işçisi alımı şartları

Türk vatandaşı olmak, Erkek olmak, 25 yaşından büyük olmak, İlan tarihinden önce Alpu ilçesinde ikamet ediyor olmak ve Herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak şartları aranmaktadır.

Eskişehir Alpu belediyesi işçi alım başvuru linki

Bursa Osmangazi belediyesi işçi alımı

Bursa Osmangazi belediyesi işçi alımı başvuru yapacak adaylar 12.02.2021 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Kaldırım işçisi olarak görevlendirilecek kişiler aşağıda belirttiğimiz başvuru kılavuzundaki kurum adresine başvuru yapması gerekmektedir.

belediyelere personel alımı
belediyelere personel alımı

Osmangazi belediyesi personel alımı (10 kişi)

Bursa Osmangazi belediyesi çöp personel pozisyonunda görevlendirilmek üzere toplamda 10 kişi istihdam edilecek. İstihdam edilecek kişilerden aranacak şartlar ise: emekli olmamak, Emeklilik şartları taşımamak, Bedenen sağlıklı olmak, Arşiv araştırması yönetmelik şartlarına haiz olmak, Vardiyalı çalışma şartlarına uygun olmak ve Herhangi bir bulaşıcı hastalığı taşımamak şartları aranmaktadır.

Bursa Osmangazi başvuru kılavuzu.

Çorum İskilip belediyesi için Adaylar Başvurularını ne zaman yapacaklar

Adaylar başvurularını 9 Şubat 2021 tarihine kadar yapabileceklerdir.

Başvurular nereye ve nasıl yapılacaktır

Kaldırım işçisi kadrosuna müracaat edecek adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan kurum adresine şahsen yapacaktır.

Beden İşçisi için aranan nitelikler (1 personel)

Adaylarda aranan şartlarla alakalı olarak herhangi bir açıklama yapılmamış olup, ilana başvuru yapmak isteyen adaylar kurumla irtibata geçerek gerekli bilgileri alabileceklerdir.

Çorum İskilip başvuru kılavuzu.

belediyelere personel alımı hakkında daha fazla bilgi için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu