iskur iş ilanı

Çaykur eleman alımı 500 kişi istihdam edecek

Çaykur eleman alımı yapacağını duyurdu. Türkiye iş kurumu kamu/özel sektör personel alımı yayınlarına devam ediyor. Mart ayı içerisinde bir çok kamu kurum ve kuruluşlarına kadrolu/süreli şekilde personel alımı yapmaya devam ediyor bu kapsamda ise ÇAYKUR işletmeleri genel müdürlüğü 500 personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilanına göre 4 ilde ve birçok ilçede alım gerçekleştirilecek.

Caykur personel alımı duyuru

Caykur personel alımı yapılmasına dair yayınlanan duyuru; Teşekkülümüz hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun illerinde işçi ihtiyacı bulunmakta yaş ve çay fabrikalarımız için çay eksperliği veya çay tarımı ve işletme teknolojisi bölümü mezunu 200 geçici, geçici çay eksperi ve noter kurası ile 300 geçici beden işçisi alınacaktır.

Personel alımı (çay eksperi)

  1. MYO Çay eksperliği veya çay tarımı ve işletme teknolojisi bölümü mezunu
  2. 2020 KPSS Ön lisans p93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olması

Beden işçisi alımı

Beden işçisi alımı için ise

  1. 18-50 yaş arası
  2. Erkek
  3. En az ilkokul mezunu
  4. Müracaat gerçekleştirecekleri il veya ilçede ikamet etmesi

Başvuru tarihi ve şartları

İş başvurusu yapacak olan adaylar 22.03.2021 ile 26.03.2021 tarihleri arasında Türkiye iş kurumu aracılığı ile başvurularını yapabilecekler.

Başvuru yapacak vatandaşlar bulundukları ildeki alımlardan sadece bir tanesine başvuru yapabilecekler. Birden çok başvuru yapanların başvuruları yok sayılacak

Başvuru sonucu ismi açıklanacak olan kişiler Rize, Trabzon, Artvin, Giresun fabrikaları arasında dağıtım yapılacak.

Rize, Trabzon, Artvin, Giresun illerindeki ilanlara başvuru yapan adaylar için 12 Nisan 2021 tarihinde Rize Yenişehir kapalı spor salonunda işkur nihai listeleri esas alınarak noter huzurunda yapılacak olan kura çekimi ile belirlenecek.

Diğer detaylı bilgilere ulaşmak için aşağıda belirttiğimiz başvuru kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

Başvuru kılavuzu

Çaykur eleman alımı hakkında daha fazla bilgi için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: