Sürekli İşçi Alımı

depo görevlisi alımı Türkiye geneli 227 kişi alınacak

depo görevlisi alımı ilanı yayınlandı. Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre birçok ilde toplamda 227 kişi istihdam edilecek. İşsiz vatandaşların umudu haline gelen Türkiye iş kurumu (işkur) neredeyse her gün farklı illerde değişik pozisyonlarda personel alımı yayınlamaya devam ediyor. Bu kapsamda ise özel sektörde Depo görevlisi alımı ilanı iş kurumu aracılığı ile yayınlayan firmaların aradığı personel detaylarını paylaşan işkur ’un detayları haberimizin detayında.

Ambar depo görevlisi

Türkiye iş kurumu aracılığı ile yayınlanan ilana göre, bursa, istanbul, Sakarya, bursa, İzmir, Kocaeli, Manisa, mersin, Balıkesir, Ankara, adana, Trabzon, Konya, Antalya, kayseri, Gaziantep, Muğla, Eskişehir, Denizli, Elâzığ, Bilecik, Tekirdağ, Yalova, Kahramanmaraş, Sivas, ordu, Malatya gibi illerde istihdam edilmek üzere personel alımı gerçekleştirilecek. En az ilköğretim mezunu olma şartı aranmaktadır.

Depo görevlisi kimdir

İmalattan çıkmış veya stokta bekleyen ürünlerin korunması ve kontrolunu, sevk ve teslimatını gerçekleştiren kişilere verilen isimdir. Bulunduğu deponun tüm işlevine hâkim olan kişidir.

Depo sorumlusu başvuru

27 ilde yapılacak olan alımlar Türkiye iş kurumu üzerinden online olarak gerçekleştirebilmektedir. Başvuru yapacak adayların Türkiye iş kurumu ‘nun resmi sitesine giriş yaparak iş ilanı arama bölümüne Ambar/Depo Görevlisi yazarak aratarak bulunduğu ildeki ilanları görebileceği gibi, Aşağıda verdiğimiz link üzerinden de direk başvuru gerçekleştirebilmektedir.

Başvuru linki için Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu