Sürekli İşçi Alımı

DSİ personel alımı 5 ilde gerçekleştiriyor

 

Dsi personel alımı yapacağını duyurdu. İstihdamın sağlanması adına yapılan kamu personel alımı ‘na 5 il üzerinden eleman alımı gerçekleştirecek. Dsi personel alımı Türkiye iş kurumu (işkur) üzerinden gerçekleştirilecektir. Detaylı bilgi ogg haberler detayımızda.

Dsi işçi alımı

İŞKUR 30 Kasım 2002 tarihli iş ilanlarını yayımladı. Yayımlanan ilanlara göre 5 farklı ilde işçi personel alınacak. Başvurular iŞKUR aracılığı ile yapılacak olup İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilanlar hakkında detayları aktarıyor olacağız.

Devlet Su İşleri en az ilköğretim mezunu personel alımı yapacak. Alım yapılacak şehirler ve bölge müdürlükleri, Başvuru şartları ve ilanlar hakkında detaylı bilgi şöyledir.

DSİ personel alımı
DSİ personel alımı

Alım Yapacak Müdürlükler:

DSİ yayımladığı ilana göre bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Ustabaşı/Postabaşı/Formen/Atölye Sorumlusu pozisyonlarında alım yapacak. Bu kapsamda alımlar;

  • DSİ 15. Bölge Müdürlüğü ( Şanlıurfa ),
  • DSİ 17. Bölge Müdürlüğü ( Van ),
  • DSİ 8. Bölge Müdürlüğü ( Erzurum ),
  • DSİ 18. Bölge Müdürlüğü ( Isparta ),
  • DSİ 17. Bölge Müdürlüğü ( Van ),

Kimler Başvuru Yapabilecek?

DSİ İşçi Personel Alımı ilanına başvuru yapacak adaylarda, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, En az İlköğretim mezunu olmak, 18 Yaşını tamamlamış ve 40 yaşından gün almamı olmak şartları aranacak.

DSİ personel alımı
DSİ personel alımı

Başvurular İŞKUR Üzerinden Yapılacak!

DSİ Personel Alımı iş başvuruları sadece İŞKUR ve Alo 170 üzerinden yapılacaktır. İŞKUR aracılığı ile başvuru yapmak isteyen adaylar ” https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx ” adresine giriş yaparak elektronik ortamda başvuru yapabilirler.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu