iskur iş ilanı

En az İlkokul mezunu kadrolu sürekli işçi alımı

En az ilkokul mezunu kadrolu sürekli işçi alımı yapılıyor. Kamuya yapılacak alımda toplamda 25 kişilik temizlik işçisi istihdam edileceği bildirildi. Kamu kurum ve kuruluşları yılsonuna yaklaşılması nedeni ile kurumlardaki eksiklikleri gidermeye devam ediyor.

En az ilkokul mezunu olma şartıyla yapılacak olan alımı, istanbul Kadıköy belediye başkanlığı tarafından görevlendirilmek üzere gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak olan adaylar istanbul Avrupa yakasında ikamet etmesi gerekmektedir. Esnek çalışma sistemine uygun olmaları gerekmektedir.

En az ilkokul mezunu
En az ilkokul mezunu

Kadıköy belediyesi personel alımı

Kadıköy belediyesi personel alımı için başvuru yapacak olan adaylar 04.11.2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Yayınlanan ilana başvuru için info@kasdas.com mail adresi üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

KADROLU TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

Kadıköy Belediyesi 25 Kadrolu Temizlik Personeli Alımı için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu ve başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Kamu personel alımı ilanları kapsamı içinde açıklanmış olan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Kadıköy belediyesi başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 25 tane daimi temizlik görevlisi alımı için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Kadrolu temizlik görevlisi alımı ilanları için iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin en az sekiz yıllık ilköğretim mezunu olmaları ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün