iskur iş ilanı

En az ortaokul mezunu personel alımı 100 kişi

En az ortaokul mezunu personel alımı yapılacağı duyuruldu. Türkiye iş kurumu, kurum dışı personel alım kategorisinde yayınlanan ilana göre en az ortaokul mezunu 100 vasıflı/vasıfsız alım gerçekleştirilecek.

En az ortaokul mezunu personel alımı ilanına göre ikamet ve Kpss şartı olmadan yapılacak olan alımda en az ortaokul mezunu şartı aranmaktadır. İbb personel alım için başvuru yapacak olan adaylar 14 ile 25.06.2021 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İBB personel alım detayları

İBB personel alım ilanına başvuru yapacak olan adaylar https://kariyer.ibb.istanbul/ adresinden online olarak yapabilecekler. Başvuru şartlarında ise Askerliğini tamamlamış, vardiya sistemine uygun ve sağlık sorunu olmaması gerekmektedir.

Belediye işçi alımı unvan dağılımları

29 Aktarma İşçisi, 1 Bütçe ve Finans Personeli, 2 Çevre Mühendisi, 2 Elektrik Teknisyeni, 44 Elle Süpürme İşçisi, 13 Elle Süpürme Şoförü, 1 Gemi Makinisti, 2 Gemici, 1 Makine Teknisyeni, 1 Muhasebe Personeli, 1 Şoför (Yük Taşıma), 3 Temizlik İşçisi.

Aktarma İşçisi için aranan nitelikler

Erkek olmak, 20 – 45 yaş arasında olmak, En az İlköğretim mezunu olmak.

En az ortaokul mezunu personel alımı
En az ortaokul mezunu personel alımı

Bütçe ve Finans Personeli için aranan nitelikler

Alanında en az 3 yıl deneyimli olmak, Ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak, Üniversitelerin İktisat, İşletme, Muhasebe gibi bölümlerden Lisans mezunu olmak ve konusu ile ilgili diğer teknik donanıma sahip olmak.

Çevre Mühendisi için aranan nitelikler

İlgili bölüm mezunu olmak.

Elektrik Teknisyeni için aranan nitelikler

Erkek olmak, En az Meslek lisesi (elektrik/elektronik) mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak, Alanında en az 5 yıl deneyimli olmak.

Elle Süpürme İşçisi için aranan nitelikler

Erkek olmak, En az İlköğretim mezunu olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak.

Elle Süpürme Şoförü için aranan nitelikler

Erkek olmak, En az İlköğretim mezunu olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak, E, D veya C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC1, 2, 3 ve 4 belgelerine ve psikoteknik belgesine sahip olmak.

Gemi Makinisti için aranan nitelikler

Erkek olmak, En az İlköğretim mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak, En az yakın yol makine zabiti yeterliliğine sahip olmak, Güncel gemi adamı cüzdanına sahip olmak.

Gemici için aranan nitelikler

Erkek olmak, En az İlköğretim mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak ve Güncel gemi adamı cüzdanına sahip olmak.

Makine Teknisyeni için aranan nitelikler

Erkek olmak, En az Meslek Lisesi (motor, makine, mekanik) mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak ve Alanında en az 5 yıl tecrübeye sahip olmak.

Muhasebe Personeli için aranan nitelikler

Alanında en az 3 yıl deneyimli olmak, Ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak, Üniversitelerin İktisat, İşletme, Muhasebe gibi bölümlerden Lisans mezunu olmak ve konusu ile ilgili diğer teknik donanıma sahip olmak.

Şoför (Yük taşıma) için aranan nitelikler

Erkek olmak, En az İlköğretim mezunu olmak, 25 – 45 yaş arasında olmak, C, D veya E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC 3 ve 4 ve Psikoteknik belgesine sahip olmak.

Temizlik İşçisi için aranan nitelikler

Erkek olmak, En az İlköğretim mezunu olmak ve 18 – 45 yaş arasında olmak.

Başvuru kılavuzu

Kdjfjjf

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün