Sürekli İşçi Alımı

Geçici işçi alımı 12 kişi istihdam edilecek

Geçici işçi alımı yayınlandı. Türkiye iş kurumu aracılığı ile yayınlanan ilana göre Sydv aracılığı ile geçici pozisyonda personel alımı yapılacağı duyuruldu. Son dönemlerde birçok ilde ve değişik pozisyonlarda görevlendirilmek üzere Aile, çalışma bakanlığına bağlı vakıflar müdürlükleri personel alımı hız verdi. Sürekli ve geçici pozisyonda birçok kişi için ilan yayınlayarak istihdamın büyümesine neden olmakta. Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı Ankara Beypazarı ilçesinde toplamda 12 kişi alacağını duyurdu.

Ankara Beypazarı personel alımı

Ankara Beypazarı ilçesinde sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı personel ilanı için işkur aracılığı ile ilan yayınladı. Yayınlanan ilana göre son başvuru tarihi olarak 19.02.2021 tarihine kadar başvurular alınacağı belirtildi. Başvuru gerçekleştirecek vatandaşlar ankara.beypazari@sydv.org.tr mail adresine özgeçmişlerini iletmeleri gerekmektedir.

Geçici işçi alımı
Geçici işçi alımı
Geçici işçi alımı
Geçici işçi alımı

Sydv alımı başvuru şartları

  • TC vatandaşı olmak
  • Herhangi bir suçtan medeni haklardan mahrum olmamak
  • Görevini icra etmekte herhangi bir sorunun bulunmaması
  • Erkek adaylar için askerlik sorunun olmaması veya muaf olması
  • Türk Ceza Kanunun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl ve daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı işlenen suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötü kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin iflasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahrum olmamak, adli ve idari soruşturma sonucunda çalışmasına engel bir durum olmamak, söz konusu madde 657 sayılı kanun içeriğini kapsamaktadır.
  • 18 ile 50 yaş arasında bulunmak
  • Şoför olarak başvuracak adaylar en az 10 yıl süreli b sınıfı ehliyete sahip olmak, src, psikoteknik, ilkyardım belgesi olmak
  • Sosyal iletişim ve beceriye sahip olmak

Geçici işçi alımı hakkında daha fazla bilgi içi bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu