özel güvenlik iş ilanları

guvenlik alimi üniversite kadrolu

guvenlik alimi için üniversite tarafından ilan yayınlandı. Birçok Kamu kurum ve kuruluşları son dönemlerde en çok ihtiyaç duyulan personeller arasında özel güvenlik personeli olduğu yayınlanan ilanlarda gözle görülmekte.

guvenlik alimi için üniversitenin yayınladığı ilana göre kurum bünyesinde eksik alanlarda görevlendirilmek üzere toplamda 15 güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar kurumun açmış olduğu ilandaki şartları taşıması gerekmektedir.

güvenlik görevlisi alımı şartları

güvenlik görevlisi alımı için kayseri üniversitesinin 15 kişilik kadroda açtığı ilan şartları şu şekilde belirlendi.

2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 55 puan almış olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması önlisans programlarının birinden mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Erkek adaylarda 170 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla 13 den az olmaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kadın adaylarda 160 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla 13 den az olmaması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İlanın ilk başvuru tarihi itibariyle 35 (otuzbeş) yaşını doldurmamış olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

kamu özel güvenlik alımı başvuru tarih detayları

kamu özel güvenlik alımı için yayınlanan ilana göre son başvuru tarihi olarak 25.01.2022 olarak belirlendi. Başvuru yapacak olan adaylar Kayseri üniversitesi rektörlüğü evrak kayıt birime şahsen/posta ile başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

Özel güvenlik alımı için evrak bilgileri

Özel güvenlik alımı için istenen evrak detayları ise şu şekilde netleşti.

Başvuru Formu (Üniversitemiz web sayfasında ilan metni içerisinde bulunmaktadır.)

Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı veya Noter Onaylısı (e-Devlet üzerinden alınan kare kodlu belge kabul edilecektir).

2020 KPSS (B) grubu sınavlarından Önlisans mezunları için 2020 KPSS P93, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunları için 2020 KPSS P94 (B) grubu sınav sonuç belgesi (barkotlu internet çıktısı)

Nüfus cüzdanı fotokopisi

İkametgâh Belgesi (e-Devlet üzerinden alınan kare kodlu belge kabul edilecektir).

Erkek adaylar için askerlik durum belgesi aslı ve fotokopisi (barkotlu e-Devlet çıktısı kabul edilecektir)

Adli Sicil Belgesi (barkotlu e-Devlet çıktısı kabul edilecektir)

Fotoğraf (1) adet

Koruma ve Güvenlik Personeli için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı.

Koruma ve Güvenlik Personeli için boy/kilo gösterir belge. (Resmi Sağlık kuruluşundan alınacaktır.)

Koruma ve Güvenlik Personeli için görevini devamlı yapmasına engel olabilecek psikiyatrik hastalığı, bedensel engeli, şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmadığına dair sağlık raporu.(Atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecektir.)

Tecrübe istenilen pozisyonlar için meslek kodunu gösterir SGK hizmet dökümüyle birlikte resmi veya özel kuruluşlardan başvuru tarihleri içerisinde alınmış iş deneyim belgesi (Islak imzalı olarak başvuru formuna eklenecektir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: