Sürekli İşçi Alımı

Güvenlik amiri iş ilanları dâhil 65 bin personel alımı

Güvenlik amiri iş ilanları dâhil 65 bin değişik pozisyonlarda personel alımı yapılmakta. Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan istatistiklere göre Güvenlik Amiri İş İlanları dâhil birçok şehirde değişik pozisyonlarda personel alımı yapılmaya devam ediyor. En çok aranan personel olarak ise beden işçisi olarak 6753 kişi olarak belirtildi.

İşçi alımı birçok ilde personel alımı

Türkiye iş kurumu ve kariyer personel alım sitesinden yayınlanan ilanlara göre bu ay içerisinde Türkiye’nin değişik pozisyonlarında görevlendirilmek üzere 35 bin kişinin üzerinde personel istihdam edilecek. Korona virüs salgını nedeni ile bir dönem küçülmeye giden esnaf adeta personel alımlarını durduğu gibi, aksine küçültmeye giderek personel azaltımı yaptığı bilinmektedir.

Güvenlik amiri iş ilanları
Güvenlik amiri iş ilanları

İşkur sitesindeki ilanlar için Tıklayınız

Geçtiğimiz dönemlerde hükûmetin aldığı kararlar sonucunda istihdamın artırılması için kamu kurum ve kuruluşlarının eksik personel ihtiyaçlarını gidermek için değişik illerde ve değişik pozisyonlar da işçi alımı yapmaya devam ederken, özel sektörde istihdamın artırılması nedeni ile eksik personel ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor.

Kariyer net sitesinde 63.558 iş ilanı

Bilindiği üzere ülkemizde en çok güven veren iş ilanları Türkiye iş kurumu ve kariyer net sitesidir. Kariyer net sitesinden ise aktif olarak personel alımı yapan 63.558 firmanın olduğu ve görülmektedir. Değişik illerde ve pozisyonlarda personel arıyan internet sitesine çevrimiçi olarak başvuru yaparak bulunduğunuz il ve çalışmak istediğiniz statüyü yazarak arama yapabilirsiniz.

 

Güvenlik amiri iş ilanları
Güvenlik amiri iş ilanları

kariyer net sitesindeki ilanlar için Tıklayınız.

Türkiye iş kurumu işçi alımı

Türkiye iş kurumu işçi alımı olarak ise yaklaşık 35 bin personel alımı yapılmaktadır. İşkur ’un resmi sitesine girerek online başvuru yapılabilmektedir. Türkiye genelindeki ilanları görmek için aşağıdaki linki tıklayarak çalışmak istediğiniz sektörü seçerek bulunduğunuz ilde arama gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu