Güvenlik İş

Güvenlik Görevlileri Ti ’ye aldı.

Güvenlik Görevlileri Ti ’ye aldı.

Güvenlik görevlileri güvenlik iş sendikasının, kendi konfederasyon başkanının haberini paylaştı, üyeleri ve güvenlik görevlileri tarafından yorum yağmuruna tutulduğu ve bu yorumların bazıları da silindiği iddia edildi. güvenlik iş sendikasının facebook resmi sayfasında görülmekte. Bilindiği üzere geçmiş dönemde Türk iş konfederasyon başkanının, çalışma ve sosyal güvenlik bakanı ile ortak açıklama yaptığı dönemde mikrofon kazası yaşayan ve aralarında konuşulan tüm konuşmaların kayıt altına alınarak sonradan tüm haber sitelerinde yayılmasından sonra, Konfederasyona bağlı sendikalardan ve konfederasyona bağlı cogu üyelerden tepki toplamıştı. En büyük tepkiyi ise konfederasyona bağlı tek gıda sendikasından gelmişti ve Ergün Atalay ’ın o koltuktan biran önce inmesinin gerektiğini belirtmişti.

Ergün Atalay asgari ücret görüşmesinin Hak iş ve disk ile görüşüleceğini ve asgari ücretin artık işçiler için yaşam şartlarının altında olduğunu belirtti. Ergün Atalay ’ın videosunu güvenlik iş sendikasının facebook resmi sayfasında paylaşım yaparak üyelerine bir nevi bilgilendirme yaptı. Yapılan bu paylaşımın ardından üyeler yorum yağmuruna tuttuğu görülmekte, normalde 33 tane yorum görünmesine rağmen 8 adet yorum olması da işçi kesimin sendika ve konfederasyona olan tepkilerini yorum olarak ilettiklerini ve bunların çoğunun sendika yöneticileri tarafından silindiği iddia ediliyor. Üyelerin veya yorum yapanların çoğunun Ergün Atalay ’a mikrofona dikkat et gibi yaptığı yorumlarda dikkat çekti.

Güvenlik iş sendikasıGüvenlik iş sendikası

Sendikanın paylaşımına yapılan yorumlar bir tarafta dururken, İşçilerin gözü kulağı asgari ücret ’in ne kadar olacağını merak etmek. Asgari ücretin ülkemizin yaşam ve ekonomik durumuna bakıldığı zaman cok çok düşük olurken, konfederasyon başkanları ile hükümetin pazarlık konusunda hangi tarafın zaferle çıkacağı tüm işçiler tarafından merakla beklenmekte.

özel güvenlik

Etiketler

Ahmet Çelik

2010 yılından itibari ile özel güvenlik haberleri sitesinde editörlük yapmaktayım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı

Adblock siteye girişinizi engelliyor

Siteye erişmek için lütfen reklam engelleyici eklentinizi kapatın.