Özel Güvenlik

Güvenlik görevlisi annesinin mesleğini elinden aldı

Güvenlik görevlisi olarak ordunun Ünye ilçesinde özel bir şirkette güvenlik görevlisi olarak çalışan Erdinç şen, annesinin gizli şekilde ördüğü el işleri sayesinde sipariş almaya başladı. Annesinin yaptığı el işini öğrenen güvenlik görevlisi Erdinç şen kendisine ek gelir kapısı oluşturdu.

Ordunun Ünye ilçesinde yaşayan 29 yaşındaki Erdinç şen, küçük yaşta annesinin yaptığı elişlerine merak sararak öğrendiği el işi ile ek gelir sağlamaya başladı. Küçük yaşta heveslenip öğrendiği el işleri sayesinden el bileklikleri yaparak sanatını icra etmeye başladı. Şimdilerde ise yüzlerce sipariş alarak kendisine yeni gelir kapısı oluşurdu. Son zamanlarda ise eskilerde sıkça kullanılan fileyi evinin bahçesinde üreterek satıyor.

Ozel guvenlik ‘’gördüğüm her şeyi örebiliyorum’’

Küçükken annesinin yaptığı elişlerine heveslenen Erdinç şen ‘’2013 2013 yılında annem el işi örerken bende bu işe merak sardım. Tabi o zamanlarda annem bana izin vermezdi. Bende kendim iplerle oynardım. Sonralarda kendim denedim ve ilk bileklik yaptım. Bunları pazarda  ve sahilde müşteri bularak sattım. İşlerim büyüyünce yeni şeyler yapmaya başladım ve şimdilerde ise hamak ve file örmeye karar verdim. Gördüğüm her şeyi örebilirim’’ DEDİ.

ozel guvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu