Ögg Bilgiözel güvenlik bilgi sistemi

Güvenlik görevlisi maaşları ne kadar ?

Güvenlik görevlisi maaşları

Ögg haber sitesi olarak en cok bilgi istenilen konuların başından  gelen soru güvenlik görevlisi maaşları hakkında bilgi paylaşımı olmaktadır. Güvenlik görevlilerinin maaşları sektör içerisinde çalışmak isteyenler kadar, halk arasında da en çok merak edilen edilen sorulardan biri olduğu bilinmekte.

Sektör içeresinden Silahlı güvenlik görevlisi ve Silahsız güvenlik görevlisi olarak 2 bölüme ayrılmaktadır. Silahlı ve silahsız güvenlik görevlisinin maaşları birbirine göre farklılık gösterirken, bazı  projelerde ise cok cüzi bir farklılık göstermektedir. Özel güvenlik görevlisi iş ilanları genelde silahlı veya silahsız eleman arandığında verilen ücret belirtilirken, bazı güvenlik iş ilanları yayınlayan gerek sosyal medya gerekse iş ilanı sitelerinden belirtilmemekte yüz yüz görüşmelerde belirtilmektedir.

kamuda çalışan özel güvenlik son dakika haberleri

Güvenlik maaşları merak edilen konuların arasında olsada, kamuda sürekli işçi statüsüne gecen taşeron işçilerinin de maaşları merak edilmeye devam etmektedir. bilindiği üzere kamuda taşeron sisteminde çalışan taşeron işçileri, yıllardır verdikleri mücadeleyi kazanmış ve sürekli işçi statüsüne geçiş sağlamış durumdalar.

Çalışanlar çeşitli konulardan mustarip oldukları bilinse de, devlet şirketleri aradan kaldırarak, çalışanlar ile bire bir diyalog haline gelmiş durumda. Kamuda çalışan Güvenlik görevlileri süreklilik kazandıktan sonra popülerliği artmış ve çoğu kişi kamuda güvenlik iş ilanları hakkında bilgi ve ilan takip eder duruma gelmiştir. Özel güvenlik haber sitesi ( Ögg haber) olarak genelde kamu kurum ve kuruluşlarına alınan güvenlik iş ilanlarını değerli okurlarına aktarmaya çaba sarf etmektedir.

Özel güvenlik maaşları

Silahlı güvenlik görevlilerinin maaşları genelde 3000 ile 3500 tl arasında olurken, Silahsız güvenlik görevlileri ise 2020 ile 3000 tl arasında farklılık göstermektedir. Bu farklılık çalıştığınız birim, firma, kurumlar arasında da farklılık gösterebilirken, genel olarak ise bu standartlar arasında olduğu bilinmektedir.

Büyükşehirler ve genelde metropol şehir olarak adlandırılan İstanbul da bu fiyatların üzerine çıkan ilanlar bulunmaktadır. Yaşam mücadelesinin zor olduğu metropol şehirlerdeki fiyatların yüksek olma sebebi ise bu maaşlar ile yaşam şartlarının cok alta düşmesinden kaynaklanması olarak gösterilebilir. Kırsal kesimlerde yukarıdaki verdiğimiz fiyatların ortalamaları geçerliliğini korumakta oldugu bilinmektedir.

özel güvenlik
özel güvenlik haber

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu