Ögg Haber

Güvenlik Görevlisi Olarak Teşekkür Ederiz

Güvenlik Görevlisi Olarak Teşekkür Ederiz

Türkiye genelinde yaklaşık 1,5 milyona yakın özel güvenlik kimlik kartlı personelin olmasına rağmen 16 yıldır hiçbir siyasetçi tarafından tam anlamıyla dinlenmeyen özel güvenlik görevlilerinin artık sığınacağı siyasiler olduğu son günlerde TBMM ’e verilen önergeler ile belli etmeye başladı.

İlk olarak İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, özel güvenlik görevlileri için TBMM vermiş olduğu ve şartlarının düzeltilmesi gerektiğini belirttiği soru önergesi ve bugün ise Cumhuriyet Halk Partisi İzmir milletvekili Mehmet Ali ÇELEBİ hazırladığı ve 24 milletvekili imzası ile meclise sunduğu öneride: özel güvenlik görevlilerinin, polis yardımcı kolluğu olduğunu ve saygı duyulmadığını belirten Mehmet Ali Çelebi güvenlik görevlilerinin gönlünü fet etti.

Özel güvenlik haber olarak unutulmaya yüz tutan ve neredeyse 16 yıldır ilgilenilmeyen sektörümüzü bir haftada 2 defa meclise önerge sunarak tekrar canlandırmaya çalışan milletin vekillerine teşekkürü bir borç biliriz. Bilinmektedir ki özel güvenlik sektörü günden güne büyüme yolunda hızlı adımlar ile gelişen bir iş koludur, ve bizlerin çok sorunu olduğunun sizlerde farkına varmak tasınız. 5188 sayılı kanunun düzeltilmesi ve kamuda çalışan güvenlik görevlileri başta olmak üzere tüm çalışanlarımızın statüsünün ve yetkilerinin tekrar düzenlenmesi şart olmuş durumda.

 

Güvenlik Görevlisi Olarak Tekrar Teşekkür Ederiz ve sesimiz olmaya devam etmenizi temenni ederiz

Özel güvenlik haber

Ahmet Çelik

2010 yılından itibari ile özel güvenlik haberleri sitesinde editörlük yapmaktayım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı

Adblock siteye girişinizi engelliyor

Siteye erişmek için lütfen reklam engelleyici eklentinizi kapatın.