Ögg Haber

Güvenlik Haber

Özel güvenlik görevlisi olmak isteyen adaylar güvenlik haber başlıklarını sürekli olarak takip ediyor. Kurslara katılmış ve sınavları geçerek kimlik sahibi olmuş adaylara yönelik olarak haber sitelerinde iş ilanları yayınlanıyor. Kursa katılmış ancak henüz sınava girmemiş olan adaylara yönelik olarak ise bu siteler üzerinde pek çok faydalı bilgi bulunuyor.

Bilindiği gibi özel güvenlik sınavları yılda 6 defa yapılıyor. Güvenlik haber portalları üzerinden sınavlara ilişkin duyurular yapılmaya ve sınav tarihleri ilan edilmeye devam ediyor. Ayrıca adaylara faydalı olması açısından ders notları ve çıkmış sınav soruları da bu siteler üzerinden yayınlanmaya devam ediyor.

Özel güvenlik görevlisi

olarak istihdam edilmek isteyen adaylar bu sitelerde yayınlanan kamu ve özel sektör personel alım ilanlarını sürekli olarak incelemelidir. Yapılacak olan incelemeler sonrası alım tarihlerinde gerekli evraklar ile başvurularınızı yapabilirsiniz. Sitelerde elbette ki sadece işverenlerin ilanları yayınlanmıyor. Pek çok portal sizin de niteliklerinizi kaydederek işverenler ile iletişime geçmenize yardımcı oluyor.

Biz de sizler için sitemiz üzerinden özel güvenlik görevlisi personeli mesleğine dair en güncel bilgi ve haberleri paylaşmaya devam ediyoruz. Sınav tarihleri hakkında bilgi alarak sınav ücretini yatırmak mukabilinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca yeni kimlik almak ya da kimlik yenilemek için yapılacak olan sınavlara ilişkin duyurulara da yine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Haber
Güvenlik Haber

Daha evvelki dönemlerde yapılan sınavlarda çıkmış soruları incelemeniz binlerce adayın önüne geçerek yüksek puanlar almanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca site üzerinde güvenlik sistemlerine ait bilgiler, güvenlik görevlisi personelinin yetkileri, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun, görevini yerine getirmeyen personele uygulanacak idari yaptırımlar, özel güvenlik iş tanımı gibi çok çeşitli konular yer almaktadır.

Güvenlik haber olarak en güncel gelişmeleri sitemiz üzerinden inceleyebilir ve özel güvenlik görevlisi mesleği ile ilgili son dakika haberlerinden haberdar olabilirsiniz. Flaş haberler, özel güvenlik yasasının meclisteki durumu gibi merak ettiğiniz konulara dair soruların cevaplarını yine haber sitelerinde bulabilirsiniz. Güvenlik görevlisi bıyık bırakabilir mi, dövme yaptırabilir mi, siyasi partilerin faaliyetlerine katılım sağlayabilir mi? gibi merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına da sizler için yer verdik!

özel güvenlik

Etiketler

Ahmet Çelik

2010 yılından itibari ile özel güvenlik haberleri sitesinde editörlük yapmaktayım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı

Adblock siteye girişinizi engelliyor

Siteye erişmek için lütfen reklam engelleyici eklentinizi kapatın.