özel güvenlik alımları

Güvenlik iş ilanları arama sonuçları

Güvenlik iş ilanları arama sonuçları

Devlet kurumlarında çalışan güvenlik görevlilerinin ve temizlik işçilerinin sürekli işçi pozisyonuna geçmesini sonucu, özel güvenlik sektöründe ciddi anlamda canlanmalar oldu. Binlerce işsiz olan kişi özel güvenlik firmalarından, güvenlik olmak için gerekli şartların ne olduğunu araştırır oldu. Birden yeni güvenlik olmak isteyen adayların yoğunluğu gözlere çarparken, Güvenlik İş İlanları ’nında yaz gelmesiyle ile artış gösterdiği görülmekte. Genellikle büyük şehirlerde güvenlik görevlisi olarak çalışacak işçiye rağbet olduğu sosyal medya ve işçi arama sitelerindeki Güvenlik İş İlanları sayfalarında yoğunluğun gözlemlendiği görülmekte.

TATİL SEZONU GÜVENLİK SEKTÖRÜNÜ CANLANDIRDI

Yaz aylarının gelmesi ile tatil bölgelerindeki güvenlik aramalarını artırırken, genelde bu aramalar 5 yıldızlı oteller ve barlar olduğu görülüyor. Sezonluk olarak hem çalışıp hem tatil yapmak isteyen özel güvenlik görevlileri tatil bölgelerine iş bulmak için akın ediyor. Tatil bölgelerinde hem çalışıp, hem de tatil yapmak isteyen işçilere ise firmaların kalacak yer sağladığından dolayı 2200 ile 2500 tl arası bir maaş şartı sundukları belirtiliyor.

MERDİVEN ALTI FİRMALARA DİKKAT

Çoğu güvenlik görevlisinin mağdur olduğu merdiven altı firmalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Özel güvenlik haber (ögghaber) sitemize devamlı gelen şikayetlerden biri olan maaş alamamaktan yakınan özel güvenlik görevlisinin sayısı fazlalığı görülmektedir. Bunun sebebi ise tanınmamış ismi bile hiç duyulmamış firmaların yüksek fiyatlarla güvenlik iş ilanı vererek cazip göstermektedir ve cogu güvenlik görevlisi bu durumdan muzdarip olmaktadır.

özel güvenlik haber –

özel güvenlik

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı