Güvenlik İş

Güvenlik iş sendikası kayyum ‘a itiraz.

Güvenlik iş sendikası kayyum – sendika ’nın son yıllarda gidişatından memnun olmayan üyeler ve eski yönetimi, sendikadının ilerleyişi hoşuna gitmezken, Bölge idare mahkemesinin kayyum kararı vermesinin ardından sosyal medyada yalanlayan ve böyle bir şey yok diyen üyelerine ve özel güvenlik görevlilerine anlatmaya çalışan sendika yönetimi, kayyum verilen kararı üst mahkemeye götürerek kayyum kararına itiraz etti. Genel başkan yardımcısı olarak görev yapan Ahmet DURUCUK ve Fevzi KARATAŞ ‘ın bir gece kulübünde dansözler ile kamaralara verdikleri pozları sonrası sendikanın eski yönetimin sendika paraları nerelere harcanıyor, kimlerle yeniyor diyerek harekete geçmesi sonra genel başkan Ömer çağırıcı başta olmak üzere birkaç dava açılmasına ve şu anda da açılmaya hazırlanan davalarında olduğu belirtiliyor.

Güvenlik iş sendikası kayyum
Güvenlik iş sendikası kayyum

Ömer çağırıcı ‘nın 600 bin değerindeki evi için harekete geçildi.

Genel başkanın Ankara da iddialara göre 600 bin yeni Türk lirası değerinde evinin olması sonrasında genel başkan ve yönetime naylon fatura düzenleyerek hem devleti hem de sendikayı zarara uğratıyorlar iddiası ile eski yönetimin savcılığa suç duyurusu oluşturulmuş ve sendikanın eski yönetimin savcılığa belli aralıklar ile evrak temini ettiği iddia ediliyor. Ömer çağırıcının sendika başkanı olmadan önceki ve sonraki tüm aile ve yakınlarının mal varlıklarının araştırılması için ise gerekli mercilere başvuru yapılacağı da bir diğer iddia.

Güvenlik iş sendikası kayyum
Güvenlik iş sendikası kayyum

Güvenlik iş sendikası eski mali sekreteri

Güvenlik iş sendikasının eski mali sekreteri ve üyeleri bilgilendirmek amacı ile yaptığımız görüşmede bizlere; Güvenlik iş sendikası içerisinde son dönemlerde olan olaylar, sendika kurucuları tarafından yenilir yutulur gibi değil. Kayyum kararına üyelere ve sektöre yalan diyerek inkar eden sendikanın yönetimi, geçtiğimiz günlerde kayyum kararına itiraz ederek üst mahkemeye taşıdığı görülüyor. Buradan görülmekte ki sendikanın her zamanki gibi üyelerine yine yalan söylemekte. Artık bu kayyumdan daha kaçış yok bunu farkındalar ve akılları sıra Kit personellerini sendikada eğitim adı altında toplayarak delegelere ve üyelere algı oluşturmaya çalışıyor.

Güvenlik iş sendikası çırpındıkça batıyor

Bu toplantıda Ömer çağırıcının lafları dikkat çekici, konuşmasında ‘’ ben secim de aday olmaya bilirim ‘’ gibi bir söz söylediği bana gelen bilgiler arasında, Bu söylemi acaba hakkında naylon faturadan dolayı savcılığa verilen evrakları ve belgeleri iyice incelenip araştırmasından ve sonuçun kötü olacağının farkına varmasından dolayımı dır ? Ömer çağırıcı sendika içerisinde hiç bir fonksiyonun olmadığının kendisinin farkında, Öz iş sendikasında ihraç edilip güvenlik iş sendikası ‘na gelme sebebi de budur zaten. Beraber 8 9 sene çalıştık. Ömer çağırıcı savcılığa vermiş olduğumuz naylon fatura iddialarının evraklar ile belgelendirip verdiğimizi bilmekte ve delegelere algı oluşturmaya çalışıyor ben olmasam bile bir aday çıkartacağız demeye getiriyor.

Güvenlik iş sendikası eski gücüne kavuşacak

Kimseye sendikaya üyelerin parasını yedirmeyeceğiz, sendikaya kayyum atandığında her şey incelenecek, eğer ki benimde hatam varsa bende yargılanacağım sonuçta benimde imzaladığım evraklarda incelenecek. Şu anda Erdal ERVAN yapıyor diye algı yaratıyorlar, üyeler ve delegeler şunu bilmesini isterim o sendikada benimde imzaladığım belgelerde var, kayyum sonuçta bunları da inceleyecek, benim böyle bir korkum olsa mahkemeye veya savcılığa suç duyurusunda bulunmam. Güvenlik iş sendikası kayyum kaçınılmaz ve yönetim temiz eller ile tekrar eski gücüne gelecek DEDİ.

özel güvenlik haber sitesi olarak sektör üzerinde olumlu ve olumsuz tüm bilgileri değerli okurlarımız ile paylaşmaya devam edeceğiz. Güvenlik iş sendikasının eski yönetimine sitemizde yer verdiğimiz gibi, şu anki aktif yönetime ve diğer sendikalara da yer verilmektedir.

Güvenlik iş sendikasının eski yönetimi ve yeni yönetim, elimizde olan bilgiler de de bilinmektedir ki Ömer cagırıcı sitemizin yöneticisi tarafından haber yapma egitimi verilmiş ve geçmiş dönemde öz iş sendikasının devamlı haberleri yapılmak istenildiğinden dolayı eski sitemizde yol verilerek ayrılmıştır. bu sendikanın eski genel başkanın acmış oldugu davalarda da yazışmalar mahkemeye bolat Ankaralı tarafından sunulmuştur. Sadece kendi hakkında çıkan ve naylon fatura, kendinin oldugu iddia edilen 600 bin değerindeki ev, ve kayyum kararı hakkında sitemiz, Ömer cagırıcının vermek isterse, verdiği röportajına yer verilecektir.

özel güvenlik platformu olarak ve bilgilendirme makaleleri yazdığımız sitemiz yayın hayatına hızla devam edecek olup, Sendikaya kayyum atanması durumunda secim anında orada olup anlık sektör çalışanlarına bilği sunulacagı gibi, seçim sonrasında ise Ömer cagırıcı ile uzun uzun konuşulup röportaj yapılacaktır.

Özel Güvenlik Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu