Güvenlik İş

Güvenlik iş sendikası kayyum haberi, kızdırdı.


Güvenlik iş sendikası kayyum – Bilindiği üzere Türk iş konfederasyonu üzerinden faaliyet yürüten güvenlik iş sendikası ‘na Hasan çiğdem tarafından açılan dava yerel mahkeme tarafından red verilmiş ve bam (bölge idare mahkemesi) ‘ne karara edilen itiraz neticesinde ret verilen dava kabul görmüştür. Bundan dolayı özel güvenlik haber sitesi olan www.ozelguvenlik.com.tr ‘de yapılan haberin gündem olması üzerine sendikanın genel başkanı ve sendikaya genel başkan tarafından getirilen ve aylık 3000 ile 5000 TL maaş alan kesimi tedirgin ettiği sosyal medyada görülmekte.


Güvenlik iş sendikası il başkanları Ervan’in actigi dava paylaşıyor…


Güvenlik iş sendikasına eski yönetimde olan kişilerin açmış olduğu davalar sosyal medya’da, gerek duyulduğunda ise haber sitemizde yer vermeye gayret göstermekteyiz. En son olarak genel başkan cagirici ‘ya naylon fatura ‘dan dolayı savcılığa suç duyurusunda bulunulduğu geçmiş haberlerimizde yer vermiştik.

Yine bu dönemlerde eski mali sekreter Erdal Ervan ‘in sendikaya açmış olduğu dava ‘nin ret gelmesi üzerine sendika ‘nin maaş ile çalışan kesimi kayyum haberlerini ört bas etmek adına sosyal medyada paylaşım yaptığı görülmekte. Erdal Ervan ‘in açmış olduğu davada mahkemenin vermiş olduğu karara ret verilmiş sebep olarak ise mahkeme ”o dönemlerde sizinde yönetimde olduğunuz” denilmiştir. Ervan ’a verilen ret kararı, hasan çiğdemin açmış ve bam mahkemesinin kararı ile bi bağlantısı bulunmamaktadır. Hasan çiğdemin açmış olduğu davada bölge idare mahkemesi, Güvenlik iş sendikası kayyum atanmasına karar verdiğini belirtmiştir.

Güvenlik iş sendikası kayyum
Güvenlik iş sendikası kayyum


Ömer çağırıcı yi kayyumdan önce gönderecekler iddiası


Özel güvenlik haber sitesi olarak edindiğimiz bilgiler ve iddialara göre Ömer çağırıcı ‘yi sendika içerisinde pasifize etmek için bir çalışma olduğu iddia ediliyor. Çağırıcı in hakkında çıkan konulara öne sürülerek kayyum ‘dan önce sendikadan uzaklaştırılarak kayyum ’un sebebi olarak gösterilmeye çalıştığı belirtiliyor.

Bu durumun farkında olduğu belirtilen Çağrıcı, kayyum kararını gündemden düşürmek için il ve bölge temsilcilerine sosyal medyada gündemi değiştirmek için destek verdiği belirtiliyor. Çağırıcı gece gündüz koltuğu kurtarma çabasına girerken sendika yönetimi içerisinde kayyum ‘un sonucundaki tekrar seçime gitmesi durumunda başkan arayışına girildiği de iddia ediliyor. Bolat Ankaralı 2ya oynanan oyunun aynısı Ömer cagırcı hakkında iddialar görüntüler videolar çıkabilir diyen güvenlik sektörü eski sendikacıları ve yöneticilerin sayısı günden güne artmakta.

ömümüzdeki günlerde Güvenlik iş sendikası kayyum haberi sıkca karsımıza cıkacaga benziyor.

Güvenlik iş sendikası
Güvenlik iş sendikası

özel güvenlik facebook adresinden bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu