Güvenlik İş

Güvenlik iş sendikası kayyum (BAM) mahkeme kararı

Güvenlik iş sendikası kayyum – Türk iş konfederasyonuna bağlı faaliyet yürüten güvenlik iş sendikasına Bam (bölge idare mahkemesi) tarafından kayyum öngörüsü çıkması sektör içerisinde ve bize gelen kayıtlara göre sevinen ve üzülenler olduğu bilinmektedir. sosyal medya üzerinden büyük bir kesim inşallah kayyum hayırlı olur paylaşımı yaparken, sendikada görev yapan kişiler ise haberin yalan olduğunu iddia ederek istifaları engellemeye çalıştıkları iddia ediliyor.

Sendika yönetimi çıkan haberlere çare ararken, sendikanın üyesi olan çoğu kişi ise sendikayı arayıp telefonlara ulaşamadıkları için eski yönetimden bilgi alamaya çalışıyor. Genel başkan cagırıcı durumu idare etmek için mücadele etmek, sendikanın facebook sayfasından sendikanın çalıştığı imajını üyelerine belirtme adına devamlı paylaşımlar yaptırdığı iddia ediliyor.

Güvenlik iş sendikası kayyum ne zaman gelecek.

Türk iş konfederasyonunda uzun süredir, faaliyet yürüten sendika hakkında bir çok dava açılmış olduğu bilinmekte, Sendikaya kayyum davası ile birlikte Genel başkan çağırıcı hakkında ise savcılığa naylon fatura iddiası ile suç duyurusunda bulunulduğu belirtiliyor.

Kayyum davasının Bam mahkemesinden çıkması ile üyelerin kayyum sendikayı ne zaman devralacak ? soruları sorulmaları üzerine özel güvenlik haber olarak sektör çalışanlarını ve özel güvenlik görevlileri (üyeleri) bilgilendirmek amacı ile paylaştığımız makaleyi sizlere sunuyoruz. Bölge idarenin vermiş oldugu kararda üst mahkeme yolu acık olması, davacı ve davalının üst mahkemeye göndererek usulden incelemesini isteme hakları bulunmaktadır. Bölge idare mahkemesinin verdiği kararlar genelde üst mahkeme tarafından onaylanmaktadır ve usulden bir

Güvenlik iş sendikası kayyum
Güvenlik iş sendikası kayyum
Güvenlik iş sendikası kayyum
Güvenlik iş sendikası kayyum
Güvenlik iş sendikası kayyum

bizi özel güvenlik facebook sayfasından takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu