Güvenlik İş

Güvenlik iş sendikası ‘nin suç duyurusu boş çıktı

Güvenlik iş sendikası – 2.ci olağan kongreden bu yana başında karabulutlar dolandığı bilinmektedir. Olağan kongre öncesi Bolat Ankaralı ya kumpas kurulduğu iddiasından, sendikada naylon faturaya gibi iddialara kadar, yönetimin hakkında suç duyuruları ve mahkemeler  ile uğraştıkları iddia ediliyor. Güvenlik iş sendikası yönetimi, iddialara göre, kendisine muhalefet olan kişilere baskı kurmak ve sindirmek adına, o kişi ile ilgili suç duyurusu ve mahkemeler açarak algı yarattığı iddia edilmekte. Bu dönemde yine sendikanın eski mali sekreteri olan Erdal ERVAN hakkında bulunulan suç duyurusunda, savcılık makamı kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verdi.

Güvenlik iş sendikası
Güvenlik iş sendikası

Ömer çağırıcı ve yönetim hakkında birden çok suç duyurusu var

Ömer çağırıcı sendikaya geldiği günden itibaren sendikanın o dönemde yönetimde olan kişiler tarafından sevilmeyen insan olduğu iddia edilmekte, hatta sendikanın eski mali sekreteri olan Erdal ERVAN ’ın iddialarına göre ‘’sendikaya geldiği günden itibaren sorunlarımız bitmedi’’ açıklamaları olduğu bilinmektedir. Ömer Çağırıcı öz iş sendikasından, sendikayı karıştırma iddiası ile ihraç edildikten sonra, Bolat Ankaralının bu kişiler yanlarına alması ile sendikacılık hayatına başladığı bilinmekte. 2.ci olağan kongre öncesi çeşitli sebepler ile Bolat Ankaralı koltuğundan edilmesinden sonra (Yakında bilgilerinize sunulacak) Ömer çağrıcı aday olmuş ve genel başkanlık koltuğuna oturmuştur. O tarihten itibaren,  Güvenlik iş sendikası ‘nın zor günleri başladığı iddia ediliyor,  ve devamlı mahkemeler ile geçtiği bilinmekte. Genel başkan ve yönetim hakkında birden çok dava ve suç duyurusu olduğu iddia edilmekte. Erdal ERVAN ile savcılık kararının kovuşturmaya gerek kalmadı hakkında yaptığımız görüşmede;

Güvenlik iş sendikası
Güvenlik iş sendikası

Ahmet Durucuk arka planda oynuyor

Ahmet durucuk Antalya büyükşehir belediyesinden işten çıkarılınca sendika beni korumuyor diye ben bu işleri bırakıyorum.  Ben taksicilik yapacağım diye sendikadan ayrıldı. Bir çok kişi işsiz kalmasına rağmen Ahmet Durucuk ‘ğu maaşlı olarak sendikaya uzman olarak aldırdım. Sendika da menfaati için kaldı. Ne kadar Ömer Çağrıcı başkan olsada, Durucuk sendikada sessiz ve arka planda oynayan ve her şeyi yönlendiren  olduğunu bilmekteyim, Bolat Ankaralıya yapılan bu oyunlarda da bu kişiden şüphelenmekteyim. Sendikada genel başkan sadece koltukta oturmaktadır, harcamalar dahil çoğu şey Ahmet Durucuk ile gerçekleştirmektedir. Sendikanın bana açmış olduğu bu suç duyurusu da onun isteği ile olduğunu yakın çevresinden ve sendikadan bilmekteyim. Ama yine YÜCE ADALET DOĞRU KARAR vermiş olduğu görülmektedir.

Kayyum Davası sendika içinde panik başlattı gündem değiştirmek için herşey yapıyorlar

Güvenlik iş sendikası ‘na Hasan Çiydem ’in kayyum istemli dava açması ve yerel mahkeme ’nin ret vermesi ile üst mahkeme (Bam) bölge idare mahkemesi ‘ne taşınmış ve bam bu karara ret vererek kayyum öngörmüştür. Bunun akabinde ise sendikada panik ve telaş içinde ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar. Hatta Ahmet Durucuk öz iş sendikası ile görüşüp, sizlerde kayyum geçirdiniz nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini durumun çok kötü olduğunu anlatarak çare aradığını haberlerini alıyorum. Kayyum haberlerini kapatmak için bu konuda konuşanları susturabilmek adına suç duyurusunda bulunuyorlar, kimliğinizi iptal ettiririz gibi söylemlerle konuyu kapatmaya çalışıyor. Yine arka planda Ahmet Durucuk var, kısa süre içerisinde sendikadaki tüm olaylar Ömer Çağırıcının üzerine atarak kendisi başkanlığa aday olmak istiyor. DEDİ.

Güvenlik iş sendikası
Güvenlik iş sendikası

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu