özel güvenlik iş ilanları

güvenlikiş ilanları

güvenlikiş ilanları – Özel güvenlik görevlisi personeli misiniz? İş mi arıyorsunuz? Özellikle son zamanlarda iş bulmak ne kadar zor olsa da yasal düzenlemeler kapsamında işletmelerde güvenlik hizmetinin zorunlu olmasından ötürü muhakkak güvenlik alım ilanına rastlamak mümkündür. Kurslara katılarak sertifika ve kimlik belgesi sahibi olduktan sonra sıra geliyor güvenlikiş ilanları ilanlarına başvuru yapmaya. Özel güvenlik görevlisi personeli diğer mesleklere göre oldukça avantajlı konumdadır. Çünkü çalışma alanları oldukça geniştir. Kamu ve özel sektörde, hastanelerde, bankalarda, hava alanı, alışveriş merkezi gibi çok farklı noktalarda istihdam edilebilirsiniz. İnternet üzerinden iş ilanlarına ulaşmak da bir hayli kolaydır. Açık olan kadroları araştırabileceğiniz ilk yer İŞKUR’dur. İşkur e-şube sitesine kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptığınızda iş ara butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen penceredeki ilgili alanları doldurmanız gerekiyor. Arama sonrası hızlı sonuç olabilmek için ikamet ettiğiniz ili tercih etmelisiniz. Ayrıca meslek bölümüne de özel güvenlik görevlisi yazarak açık olan kadroları görebilirsiniz.

Meslek bilginiz mevcut değilse ayarlar bölümünden giriş yaparak özel güvenlik görevlisi olduğunuzu eklemeniz gerekecektir. Daha sonra iş ilanına dönerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi yapamıyorsanız İş İŞKUR Müdürlükleri’ne giderek danışmanınız ile güreşebilirsiniz.

özel güvenlik iş ilanları

özel güvenlik iş ilanları ilanlarına ulaşabileceğiniz bir başka bir başka yöntem de iş bulma siteleridir. İş bulma sitelerine özel sektörde faaliyet gösteren işletmeler ilan bırakmaktadır. Bu sitelere kayıt olarak özgeçmişinizi eklemeniz gerekir. Daha sonra online başvuru yapmalısınız. Firmaların insan kaynakları birimleri bu başvuruları inceledikten sonra uygun gördükleri başvurulara geri dönüş yaparlar. Bu aşamadan sonra mülakat süreci başlar. Mülakatı geçenlere iş başı yaptırılır. Bunların dışında kamu kurumları da yayınlamış oldukları ilanlar ile açık olan kadroları duyurmaktadır. güvenlikiş ilanları araması yaptığınızda kamu kurumlarının alımlarını da görürsünüz. Hastanelerde özel güvenlik  alımı çok fazla olmaktadır. Ayrıca bakanlıklar tarafından da yayınlanan ilanları takip edebilirsiniz. Pek çok bakanlık kendi bünyesinde personel istihdamı yapmaktadır. Özellikle Milli Eğitim Bakanlığı’nın çok fazla personel aldığına şahit oluyoruz. Şartları taşımanız dahilinde boş olan kadrolara başvuru yaparak iş sahibi olabilirsiniz.

 

 

Kdjfjjf

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün