Özgüven sendikası

Hak iş Özgüven’e neden destek veriyor…

Hak iş Özgüven’e neden destek veriyor…

Hak iş konfederasyonu bilindiği üzere Türkiye ’nin büyük konfederasyonlarından bir tanesidir. Yıllardır ve Türkiye’deki ilk güvenlik sendikası olan öz iş sendikası nı ihraç Edip, güvenlik sektöründe en son olarak kurulan ismi özgüven-sen olarak bilenen güvenlik sendikasını tuttuğu sosyal medya üzerinden merak konusu oldu ?

ÖZ GÜVEN-SEN ’e MAHMUT ARSLANIN DESTEĞİ NE KADAR ?

Hak iş konfederasyonunda bir özel güvenlik sendikası varken, bir ilk gerçekleştirerek konfederasyon içine 2.ci sendika oluşumuna destek veren Mahmut Arslan Özgüven-Sen’e üye konusunda destek verip vermediği merak konusu olurken

Eger ki destek vermiyorsa bu sendikanın şu anki yükselmesinin nedeni ne olabileceği, hak iş konfederasyonundan öz iş sendikasının çıkması ile gündeme geldi.

ANFA ÇALIŞANLARININ SİTEMİ HALA KULAKLARDA

Ankara büyük şehir Belediyesi ’nin geçmiş dönem belediye başkanı Melih Gökçek döneminde anfa güvenlik firmasının belediye çalışanlarını sendikaya üye etmesi ile gündeme gelen ve ilk sendikacılık faaliyetlerine neredeyse buradan başlayan özgüven sendikasına üye olan işçiler sendikada adaletsiz olduğunu, sendikanın işçilere destek vermediğini adeta patron sendikası olduğunu çeşitli platformlarda ve sosyal medyada duyurmaya çalışmışlardı. Bu gibi konular hala devam ediyor mu güvenlik görevlileri tarafından merak edildiği iddia ediliyor ?

SENDİKANIN İLK KURUCUSU OLAN REMZİ ŞİMŞEK’İN ADINI SİLMEYE ÇALIŞIYORLAR

Özgüven-sen ‘in ilk kurucu başkanı olan Remzi ŞİMŞEK neden istifa edip acil bir olağan üstü kurul ile yeni başkan seçildi, sendika yönetimi tarafından sendikanın kurucusu olan remzi şimşek ’in sendika içerisinde isminin geçmesinden rahatsızlık duyulduğu iddia edilirken, remzi şimşek hala sendika için hala çalışma yapıp yapmadığı merak konusu olduğu belirtiliyor.

 

Hak iş
Hak iş

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

Etiketler

Ahmet Çelik

2010 yılından itibari ile özel güvenlik haberleri sitesinde editörlük yapmaktayım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı

Adblock siteye girişinizi engelliyor

Siteye erişmek için lütfen reklam engelleyici eklentinizi kapatın.