Özel Güvenlik

Hastane güvenlik görevlisi ‘ni covid-19 hastası bıçaklayıp kaçtı

Hastane güvenlik görevlisini, bıçaklayarak kaçtı. Olay Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde hastanede covid-19 testinin pozitif çıktığı öğrenince özel güvenlik görevlisine saldırarak kaçtığı belirtildi.

Olayın detayı ise Şanlıurfa ’nın Suruç ilçesine bağlı barış mahallesinde gerçekleşti. Edinilen bilgilere göre suruç ilçesinde ismi öğrenilemeyen yabancı bir kişi ’nin hastaneye sevk edilerek test yapılması ve test sonuçlarının pozitif çıkması ile karantinaya alınmak istemedi.

Tedavi edilmeyi ret eden hastanın tavırlarının ardından, hastane güvenlik görevlileri çağrıldı. Güvenlik görevlileri ilede tartışan hasta ögg personelini bıçaklayarak hastaneden kaçarak, kayıplara karıştı. Güvenlik görevlisini bıçaklayarak kaçtıktan olay yerine gelen polislerin araştırmaları sonrasında suruç ilçesindeki barış mahallesinde ikamet ettiği öğrenilen hasta için polis ve ambulans ekipleri sevk edildi.  Yeri tespit edilen hasta için polisler mahallede geniş güvenlik önlemleri alarak hastayı ikna sürecine başladı.

Hastane güvenlik görevlisi

Polislerin yaptığı ikna çalışmaları başarısız oldu. Covid-19 hastası olmasından dolayı polis ekiplerinin yaklaşamamasından dolayı uzun sürmesi sonucu. Özel kıyafet giyen sağlık ekipleri hastanın yanına giderek uzun çabalardan sonra hastaneye gitmeye ikna olarak ambulans ile hastaneye sevk edildi.

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu