Özel Güvenlik

Hastane güvenlik görevlisi taciz iddiası

Hastane güvenlik görevlisi taciz iddiası ile gözaltına alındı. Kahramanmaraş Pazarcık ilçesinde yaşamını sürdüren Hatice C. (20), ilçeye bağlı devlet hastanesinde görevli özel güvenlik görevlisi M.K ‘nin devamlı, cep telefonu ile mesajlar göndererek taciz ettiği iddiası sonucu şikâyetçi oldu. Olaya müdahil olan polis ekipleri Hastane güvenlik görevlisi ‘nin gözaltına aldı.

Özel güvenlik görevlisi iddiaları kabul etmedi

Şikâyetçinin iddialarına göre, kurban bayramı öncesi, hatice C, kalp hastası olan eşi ile hastaneye gitti. Yine şikayetçinin iddiasına göre güvenlik görevlisi M.K, Hatice C’den hastanede bir doktorun kurban keseceğini, kendisine de kurban eti vermek istediğini söyleyerek cep numarasını istedi. Şikâyetçi ise eşinin cep numarasını verdi. Ve sonra ise şöyle anlattı.

‘”Bayramın ikinci günü, eşimin ilaç alıp uyuduğu sırada telefon çaldı. Ben açtım. Ardından bu kişi eve gelip, kurban etini verdi. Aynı gece saat 00.30’da mesaj atmaya başladı. ‘Eşin uyuyor mu?’ ‘Eşin uyuyorsa kapıyı aç eve geleyim.’, ‘Evinin etrafındayım çık dışarıya’ diye. Son olarak da ‘Abla kusura bakma içmişim, sarhoşum’ ve ‘Siz ne isterseniz onu yaparım’ diye yazdı.Hastane güvenlik görevlisi

Mesajlar üzerine polis ile hastane ve Sağlık Bakanlığı’nı arayıp, şikayetçi olduğunu kaydeden Hatice C., “Daha önce başkalarını da taciz etmiş. Bu kişinin artık hiç kimseyi taciz etmesini istemiyorum” dedi.

GÖZALTINA ALINDI

Hatice C.’nin şikayeti üzerine M.K., polis tarafından gözaltına alındı. İfadesinde suçlamaları kabul etmeyen M.K., serbest bırakıldı.

Hastane güvenlik görevlisi alakalı daha fazla bilf-gi için özel güvenlik facebook sayfamızı takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

] }
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün