özel güvenlik alımları

Hastane güvenlik görevlisi ve diğer pozisyonlarda 58 personel alımı yapılacak

Türkiye iş kurumu aracılığı ile özel güvenlik görevlisi, temizlik personeli ve hasta bakıcı elemanı alacağını duyurdu. Toplamda 58 kişilik bir ekibi bünyesine katacak olan kurum için başvuru tarihleri son olarak 22 haziran 2020 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular İŞKUR’un resmi sitesinden online olarak yapılacaktır. Özel güvenlik ve diğer pozisyonda alınacak şartlar özel güvenlik haber detayımız da.

Türkiye iş kurumu olan (işkur) ’un resmi sitesinde (www.iskur.gov.tr) yeni bir kamu iş ilanı yapılacağı duyuruldu. Kamu ilanları kategorisinde yayınlanan ilana göre Dicle üniversitesi bünyesinde bulunan hastaneye, güvenlik görevlisi, temizlik personeli ve hasta bakım elemanı alacağı belirtildi. Alımların devam ettiği ve online olarak işkur sitesinden pazartesine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Eleman dağılımı yapılacak branşlar

En az ilk öğretim mezunu temizlik personeli

En az önlisans mezunu 8 güvenlik görevlisi alımı

En az ortaöğretim mezunu 38 hasta ve yaşlı bakım elemanı

Hastane güvenlik görevlisi için aranan ÖZEL ŞARTLAR

1- 18-35 yaş arasında bulunmak.

2- En Az Önlisans mezunu olmak.

3- Silahlı veya Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına sahip olmak.

4- B sınıfı ehliyet sahibi olmak. (Dicle Üniversitesi 27 bin dekar alan üzerine kurulu bir yerleşkeye sahip olduğundan istihdam edilecek olan Güvenlik Görevlileri devriye görevlerini ifa ederken Üniversitenin T Cetveline kayıtlı bulunan araçları kullanacak Güvenlik Görevlisi ihtiyacı sebebiyle B ehliyet belgesi şartı konulmuştur.)

5- 24 saat esasına göre vardiyalı, dönüşümlü ve dış ortamlarda çalışmasına herhangi bir engel bulunmamak.

Diğer pozisyonlarda alım yapılacak branşlar için ve başvuru gerçekleştirebilmek için aşağıdaki verdiğimiz linki tıklayarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Özel güvenlik Tıklayınız

Temizlik personeli Tıklayınız

Hasta bakım için Tıklayınız

Hastane güvenlik görevlisi için özel güvenlik facebook adresinden bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu